Güzellik Uzmanlığı Dersleri İle İş Fırsatı!

Güzellik Uzmanlığı Dersleri İle İş Fırsatı!
Güzellik Uzmanlığı Dersleri İle İş Fırsatı! Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Estetisyenlik alanında kariyer yapmayı ve güzellik uzmanı olarak yeni bir iş fırsatı ve meslek sahibi olmayı hedefleyenler için altın bir kapı olacak olan Royal Özel Batallı Eğitim Kurumları Estestisyenlik Kursum MEB onaylı bir kurum olarak kaliteli ve nitelikli eğitim anlayışıyla iş garantili kariyerli meslek fırsatını öğrencilerine sunmaktadır.

Kadıköy Bağdat Caddesinde olan eğitim merkezinin sitede güzellik uzmanlığı eğitimi ve estetisyenlik branş dalları, eğitim içerikleri, mezun olan öğrencileri bekleyen meslek-i iş fırsatları ve kariyer imkânları ayrıntılı detaylarla sunulmaktadır.

Kurumun güzellik uzmanlığı kursu bitiminde mezun olan öğrencilerine sunmuş olduğu Milli Eğitim Bakanlığı T.C. M.E.B. onaylı diplomaları sayesinde, mezunlar profesyonel güzellik merkezlerinde güzellik uzmanı olarak kariyerli bir görev yapabilme haklarına sahip olduğu gibi, güzellik merkezi açabilme hakkına da doğrudan MEB onaylı sertifika ayrıcalığıyla hak kazanmış olmaktadırlar.

Günümüzde trend olan ve meslek olarak da geçerliliğiyle çok kişinin tercih alanı olan kalıcı makyaj eğitimi kursu ders içeriklerinden sitede http://estetisyenlikkursum.com/ kurs program çizelgesiyle birlikte paylaşılmaktadır.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort