Güzellik Uzmanlığı Dersleri İle İş Fırsatı!

Güzellik Uzmanlığı Dersleri İle İş Fırsatı!
Güzellik Uzmanlığı Dersleri İle İş Fırsatı! Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Estetisyenlik alanında kariyer yapmayı ve güzellik uzmanı olarak yeni bir iş fırsatı ve meslek sahibi olmayı hedefleyenler için altın bir kapı olacak olan Royal Özel Batallı Eğitim Kurumları Estestisyenlik Kursum MEB onaylı bir kurum olarak kaliteli ve nitelikli eğitim anlayışıyla iş garantili kariyerli meslek fırsatını öğrencilerine sunmaktadır.

Kadıköy Bağdat Caddesinde olan eğitim merkezinin sitede güzellik uzmanlığı eğitimi ve estetisyenlik branş dalları, eğitim içerikleri, mezun olan öğrencileri bekleyen meslek-i iş fırsatları ve kariyer imkânları ayrıntılı detaylarla sunulmaktadır.

Kurumun güzellik uzmanlığı kursu bitiminde mezun olan öğrencilerine sunmuş olduğu Milli Eğitim Bakanlığı T.C. M.E.B. onaylı diplomaları sayesinde, mezunlar profesyonel güzellik merkezlerinde güzellik uzmanı olarak kariyerli bir görev yapabilme haklarına sahip olduğu gibi, güzellik merkezi açabilme hakkına da doğrudan MEB onaylı sertifika ayrıcalığıyla hak kazanmış olmaktadırlar.

Günümüzde trend olan ve meslek olarak da geçerliliğiyle çok kişinin tercih alanı olan kalıcı makyaj eğitimi kursu ders içeriklerinden sitede http://estetisyenlikkursum.com/ kurs program çizelgesiyle birlikte paylaşılmaktadır.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek