Güvenliğinizi Bize Bırakın

Güvenliğinizi Bize Bırakın
Güvenliğinizi Bize Bırakın Admin
Bu içerik 204 kez okundu.

 

Fabrika, alışveriş merkezi ve şirketler gibi birçok işlevi yerine getiren kuruluşlar, güvenliklerini sağlamak için personel ayıramıyorlar. Bu maksatla kanunla kurulmuş olan ve güvenilir özel güvenlik şirketlerinden bu hizmeti alıyorlar. Firma, İzmir ili ve çevresinde öncelikli olarak, tüm ülke çapında, uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile yasaları tamamen uygulayacak profesyonel kadroları ve ekipmanları ile özel güvenlik hizmeti veriyor.

Firma, 15 yıllık deneyimi ile İzmir güvenlik şirketleri arasında liderliğini kanıtlamış, sorunsuz olarak hizmet verdiği tüm kuruluşların, güvenlikle ilgili her türlü genel ve özel ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılıyor.

Özel Güvenlik Şirketi İle Çalışmanın Sağladığı Avantajlar

Özel güvenlik şirketlerinden hizmet alınınca; güvenlik için personel ayrılmasın gerek olmaz, hem personel tasarrufu edilir hem de izin, özlük hakkı ve hastalıklarda yeni bir personel yetiştirme zorunluluğu ortadan kalkar. Ayrıca, güvenlik için ayrılacak personelin eğitim için kursa gönderilmesi, sertifika aldırılması gibi yasal sorunlarla uğraşılmaz.

Firmanın Güvenlik Eğitimleri

Firma özel güvenlik personeli olmak isteyenlere; 100 saatlik silahlı ve silahsız özel güvenlik eğitimi, beş yılda bir alınması gereken silahlı ve silahsız özel güvenlik yenileme eğitimi ve 20 saatlik silahsızdan silahlı özel güvenlik personelliğine geçmek isteyenlere, silah farkı eğitimleri veriyor. Firmanın sitesi, İzmir özel güvenlik kursu başlığında yapılan internet aramalarında en üst sıralarda yer alıyor.

Firmanın İzmir güvenlik kursu fiyatları, alınacak eğitimin cinsine ve süresine göre değişmekle beraber, sektördeki aynı kalitedeki kurslardan daha avantajlı oluyor.

Firmanın Hizmetleri

Firmanın hizmetleri arasında; Ege bölgesindeki kamu kurum ve kuruluşlarının (hastane, okul, eğitim kurumları gibi) güvenliğini sağlamak, fiziksel ve elektronik sistemlerle özel kurum, alan ve binaların güvenliğini sağlamak, fabrika ve tesislerin güvenlik hizmetlerini yürütmek, VIP hizmetleri kapsamında yakın yoruma faaliyetlerinde bulunmak, site, konut ve iş yerlerinin güvenliğini sağlamak, metro, terminal ve tren hattı güvenliği ile organizasyon, fuar ve kongrelerin güvenliğini yürütmek, alarm ve izleme merkezleri kurmak ve transit güvenlik hizmetler sağlamak olarak sıralanabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Osmanlıspor Gazişehir Gaziantep Play-off Rövanş maçı ne zaman saat kaçta ve hangi kanalda?
Osmanlıspor Gazişehir Gaziantep Play-off Rövanş maçı ne zaman saat kaçta ve hangi kanalda?
Aziz Behich Medipol Başakşehir'le Anlaştı
Aziz Behich Medipol Başakşehir'le Anlaştı