Günümüz ve Diziler

Her insanın hobileri ve fobileri vardır, yani yapmaktan zevk aldığı bir takım şeyler ve yapmayı hiç sevmediği, hoşlanmadığı şeyler.

Günümüz ve Diziler
Günümüz ve Diziler  zgtanitim
Bu içerik 0 kez okundu.

Her insanın hobileri ve fobileri vardır, yani yapmaktan zevk aldığı bir takım şeyler ve yapmayı hiç sevmediği, hoşlanmadığı şeyler. Bunlar bizim farklılığımızdır, ama bazen bazı şeyler yelpazeyi küçültür ve aynı paydada buluşmayı başarabiliriz. Örneğin diziler bizi aynı payda da toplayabilen nadide şeylerdir.

 Zaman geçtikçe pek çok şey değerinden az ya da çok yitirmektedir fakat diziler değerinden hiç kaybetmediği gibi üstüne üstlük kıymetini arttırmaktadır da. Hepimiz çok severiz dizi izlemeyi, çünkü yaşamak istediklerimiz yada yaşamaktan utanç duyduğumuz bir takım şeyler birinde olmaazsa öteki dizi de muhakkak vardır. Tabi ki her şeyde olduğu gibi dizilerde de bir takım değişiklikler meydana gelmiştir, hem işleyiş hem tema hem de içerik yönünden diziler günümüzde çok çok şekil değiştirmiştir.

 Günümüzde insanların bazıları yerli yapımları izlemek yerine yabancı dizileri tercih etmektedir. Bazıları yabancı yapımları ieçrik yönünden daha kaliteli , daha farklı bulduğu için izlerler, çünkü yabancı dizilerde artık temalar oldukça farklı şeylere değinmeye başlamıştır. Bu yüzden de seyircinin ilgisi yabancı dizi izlemeye kaymıştır.

Pek çok insan dizilerin zararından bahseder, evet her sektörde olduğu gibi dizi sektöreünde de olmasa da olur, müsvedde yapıtlar çok fazla vardır ama kişi doğru ve kaliteli olanı seçtikten sonra elbette dizilerden de fayda sağlayabilir yerli veya yabancı dizi izleyerek de kendine bir şeyler katabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı
Cüneyt Çakır, Rusya-Mısır müsabakasında 4. Hakem olarak görev yapacak
Cüneyt Çakır, Rusya-Mısır müsabakasında 4. Hakem olarak görev yapacak