Günümüz ve Diziler

Her insanın hobileri ve fobileri vardır, yani yapmaktan zevk aldığı bir takım şeyler ve yapmayı hiç sevmediği, hoşlanmadığı şeyler.

Günümüz ve Diziler
Günümüz ve Diziler  zgtanitim
Bu içerik 0 kez okundu.

Her insanın hobileri ve fobileri vardır, yani yapmaktan zevk aldığı bir takım şeyler ve yapmayı hiç sevmediği, hoşlanmadığı şeyler. Bunlar bizim farklılığımızdır, ama bazen bazı şeyler yelpazeyi küçültür ve aynı paydada buluşmayı başarabiliriz. Örneğin diziler bizi aynı payda da toplayabilen nadide şeylerdir.

 Zaman geçtikçe pek çok şey değerinden az ya da çok yitirmektedir fakat diziler değerinden hiç kaybetmediği gibi üstüne üstlük kıymetini arttırmaktadır da. Hepimiz çok severiz dizi izlemeyi, çünkü yaşamak istediklerimiz yada yaşamaktan utanç duyduğumuz bir takım şeyler birinde olmaazsa öteki dizi de muhakkak vardır. Tabi ki her şeyde olduğu gibi dizilerde de bir takım değişiklikler meydana gelmiştir, hem işleyiş hem tema hem de içerik yönünden diziler günümüzde çok çok şekil değiştirmiştir.

 Günümüzde insanların bazıları yerli yapımları izlemek yerine yabancı dizileri tercih etmektedir. Bazıları yabancı yapımları ieçrik yönünden daha kaliteli , daha farklı bulduğu için izlerler, çünkü yabancı dizilerde artık temalar oldukça farklı şeylere değinmeye başlamıştır. Bu yüzden de seyircinin ilgisi yabancı dizi izlemeye kaymıştır.

Pek çok insan dizilerin zararından bahseder, evet her sektörde olduğu gibi dizi sektöreünde de olmasa da olur, müsvedde yapıtlar çok fazla vardır ama kişi doğru ve kaliteli olanı seçtikten sonra elbette dizilerden de fayda sağlayabilir yerli veya yabancı dizi izleyerek de kendine bir şeyler katabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın en güzel evi
Dünyanın en güzel evi
Sahte haberler tarihi
Sahte haberler tarihi