takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
 Güncel Taksitle Nakit Avans Hesaplama

Güncel Taksitle Nakit Avans Hesaplama

Güncel Taksitle Nakit Avans Hesaplama
Güncel Taksitle Nakit Avans Hesaplama Admin
Bu içerik 875 kez okundu.

 

       ZİRAAT BANKASI

 

Ziraat bankası adına taksitle nakit avans hesaplama konusunda üç temel etmen bulunur. Bu etmenler;

 

  • İlk olarak sonradan taksitlendirmek. Örneğin anaparanız 200 tl, kredi taksit tutarının 4 ay olduğunu düşünürsek bu bankaya aylık 50 tl ödeme yapmanız gerekmektedir.

 

  • İkinci olarak taksitle nakit avans. Almış olduğunuz taksitli nakit avansınızı Ziraat bankası ile taksitlendirmenize aracı olur. Ancak 1.40 gibi faiz oranı ek olarak ödeme mecburiyetiniz olur.

 

 

  • Üçüncü olarak peşin harca(ertele) nakit avansınızı harcanmanızın ardından bankaya olan borcunuzu belli kurallar dahilinde ileriye dönük olarak ödemeniz için size çeşitli erteleme imkanları sağlar. Ertelenen her ay için ziraat bankası 1,40 oranında bir faiz ödeme planı sunar.

 

 

        GARANTİ BANKASI

 

    Garanti bankası taksitli nakit avans için herhangi bir meblağ talep etmemektedir. Ancak faiz oranı KKDF %15 bunun yanında BSMV %5 ücretleri banka hesabından kesilmektedir. Garanti bankası bu işlem için bir seneye kadar ücret talep etmemektedir.

 

 

  • Nakit avans hesaplama işlemi bu banka adına şöyle hesaplanmaktadır.

 

  • 2000 tl nakit avans çektiğimizi ve de vadenin 12 ay olduğu varsayarsak; 1,4 faiz oranı ve de KKDF, BSMV faiz oranlarıyla birlikte bankaya ödenmesi gereken tutar 2226 tldir.

 

  • Ödemeniz gereken borcu erken bir dönemde ödemeniz durumunda, ödemiş olduğunuz faiz oranlarını bankadan geri talep etme gibi bir hakkınız yoktur. İşlem yaptığınız gün ile aynı gün kapsamımda kısmi ödeme, erken dönemde borcu kapama gibi bir durumda mümkün değildir. Sunulan bu fırsatlardan yararlanabilecek olan müşteriler 400 tl ila 20000 tl kullanabilme hakları mevcuttur.

 

 

CARDFİNANS

 

Cardfinansın sunmuş olduğu hizmetlerden ilki çekmiş olduğunuz avansı 6,9 veya 12 aylar boyunca ödeme avantajınızın olmasıdır. %2 gibi bir faiz oranı uygulayan bu banka ek kartı mevcut olan müşterilerine bu hizmeti sağlamamaktadır.

 

  • 2000 tl ve 6 taksitle nakit avans çektiğinizi düşünelim. BSMV adına 2.48 tl, KKDF adına 7.44 tl ve %1,4 olarak ödeyeceğeniz 99.4

 

Taksitli nakit avans hesaplamak için: https://www.kredivepara.com/taksitli-nakit-avans-hesaplama/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ermenistan Başbakanı ordunun istifa talebiyle karşı karşıya, darbe görüşmeleri
Ermenistan Başbakanı ordunun istifa talebiyle karşı karşıya, darbe görüşmeleri
Türkiye, Ermeni ordusunun Başbakan'ın istifa çağrısını kınadı
Türkiye, Ermeni ordusunun Başbakan'ın istifa çağrısını kınadı