Gözetim Hizmetleri

Gözetim Hizmetleri
Gözetim Hizmetleri Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

İlgili mevzuat çerçevesinde yapılan gözetim hizmetleri, sektörlerin gelişmesi ve sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için gereklidir. Uzman kişiler tarafından yapılan gözetim, kalitenin geliştirilmesi için gerekiyor. Control Union, bünyesinde bulunan geniş gözetim hizmetleri ile işletmelerinizin daha kaliteli bir marka haline gelmesine yardımcı oluyor. Alanında uzman personelimiz, gözetim alanında güncel bilgimiz, donanımlı laboratuarımız ile sizlere uzun bir zamandan beri hizmet veriyoruz.

Control Union Gözetim Hizmetleri

Hizmet verdiğimiz sektörlerin mevzuatlarını iyi biliyoruz. Gelişmiş laboratuarlarımız ile her türlü soruna hızlı bir şekilde çözüm bulabiliyoruz. Dünyanın her yerinde bulunan şubelerimiz ile geniş bir iletişim ağına sahibiz. Portföyümüz arasında yer alan ürünlerin miktar ve kalitesini doğru bir şekilde belirleyebiliyoruz. Bu özelliğimiz bizim hizmet kalitemizi belirliyor. Birçok alanda hizmet verecek kapasiteye sahibiz.

Basınçlı kap kontrol, her türlü gözetim hizmetleri, fosfa akredite laboratuar hizmetleri, kalite gözetimi ve numulendirme, ağırlık ve miktar gözetimi, stok yönetimi, fumigasyon, fog servisi, devlet ve enstitü hizmetleri, ambar ve tank denetimleri, draft survey, yüke uygunluk hizmetleri, sızdırmalık testleri, gemi kiraya giriş ve çıkışı alanlarında uzman personelimiz ve dünyaya yayılan ağımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz.  

Sanayilerde kullanılan basınçlı kap kontrol hizmetlerimiz, daha güvenli bir çalışma ortamı sağlıyor. Tarım alanında faaliyet gösterenlerin âdeta kabusu haline gelen zararlıların yok edilmesi işlemlerini başarı ile yerine getiriyoruz. Çevreye zarar vermeden fumigasyon işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Toksik olmayan kimyasal maddeler ile tarım alanlarınızı güven altına alıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, controlunion.com.tr adresimizi ziyaret etmelisiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek