Gözaltı Dolgu

Gözaltı Dolgu

Gözaltı Dolgu
Gözaltı Dolgu Admin
Bu içerik 906 kez okundu.

 

Kemik dokularında hacim kaybı olmaya başladığı andan itibaren cilt yapısında bazı değişmeler meydana gelir. Fiziksel ve çevresel faktöre bağlı olarak deri canlı yapısını kaybeden gözaltlarında morluk yaşanılmaktadır. Gözaltı morlukları ve torbaları için göz altı dolgu uygulaması son derece etkili bir yöntemdir. Cilt rengine güzelleştirmek amacıyla tercih edilen dolgu uygulaması cildin esnekliğini, sertliğini ve pürüzsüzlüğünü artırıyor. 

 

Gözaltı Dolgusu Nasıl Yapılır? 

 

Uzman ve deneyimli doktorlar tarafından dolgu işlemi yapılabilir. Uygulama öncesinde gözün alt kısmına anestezik kremler sürülür. Bu sayede hasta acı hissetmez. Ardından ucu küt yapıya sahip kanul yardımı ile gözaltına dolgu enjekte edilir. Uygulama için derinin tek bir noktasından giriş yapılıyor. Göz çevresi dolgu malzemesi ile dolduruluyor. 

 

Gözaltı Dolgusu Kalıcılık Süresi Nedir? 

 

Kişiden kişiye göre kalıcılık süresi farklılık gösterir. Kişinin genetik faktörlerine bağlı olarak ve doktorun kullanmış olduğu dolgu miktarına bağlı olarak kalıcılık süresinde değişiklikler olabiliyor. Genel itibariyle bakıldığında gözaltı dolguuygulaması bir ya da bir buçuk yıl arasında etkili olabiliyor. Geçici bir uygulama olduğunu unutmayınız.

Uygulamanın sonrasında hasta istediği görülme kavuşuyor. Bazı kişiler tek seansta istediği görünüme kavuşabilirken bazı kişiler için iki seans gerekebilir. Daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için https://www.dryusuftopal.com/goz-alti-dolgusu/ adresini tıklayabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere