GÖKHAN HAYTOĞLU İLE SAĞLIK

Birçok insan için dış görünüş çok önemlidir. Bu kişilerin insanlarla iletişim kurabilmesi, aktivitelere katılabilmesi, özgüven kazanabilmesi tamamen dış görünüşü ile doğrudan orantılıdır.

GÖKHAN HAYTOĞLU İLE SAĞLIK
GÖKHAN HAYTOĞLU İLE SAĞLIK ahmet
Bu içerik 17 kez okundu.

Birçok insan için dış görünüş çok önemlidir. Bu kişilerin insanlarla iletişim kurabilmesi, aktivitelere katılabilmesi, özgüven kazanabilmesi tamamen dış görünüşü ile doğrudan orantılıdır.

Bazen sağlık nedeniyle, bazen dış görünüşteki rahatsız edici şeyler nedeniyle insanlar estetik hizmetlerinden faydalanma ihtiyacı duymaktadırlar.

Kadınların göğüs kanseri tedavisi nedeniyle uygulanan kanser ameliyatı sonrasında meme estetiği yaptırması, yine hamilelik ve emzirme sonrası göğüslerde meydana gelen bozukluklar için bu estetiği yaptırma ihtiyacı hissetmesine neden olabilmektedir.

Meme estetiği, farklı amaçlarla yapılmaktadır. Hastanın durumuna ve amaçlarına göre uygulamalar da farklılık göstermektedir. Göğüslerin yapısı gereği yağ hücrelerine ve süt bezelerine sahip olduğundan, gebelik ve emzirme sonrasında meme yapısında çeşitli bozukluklar meydana gelebilmektedir. Bunun yanı sıra yine memelerde aşırı kilo alma ya da aşırı kilo verme nedeniyle küçülmeler ya da aşırı büyümeler oluşabilmektedir.

Bu ve benzer nedenlerden dolayı kadınlar meme büyütme ameliyatı ya da meme küçültme ameliyatı yaptırma ihtiyacı hissetmektedirler.

Bu ameliyatlar hakkında bilgi vermek gerekirse, meme büyütme ameliyatı ile kadının kendi dokusundan alınan yağların meme dokusu içerisine transfer edilmesi işlemidir. Ameliyat sonrası memelerin istenilen şekle ve hacmekavuşması sağlanmaktadır. İstenilen şekle diyoruz çünkü, bazı hastalar memelerini dikleştirme talebinde ve şekillendirme talebinde bulunurken bazı hastalar bozulan şekli ve sarkmayı normal haline döndürülmesi talebinde bulunmaktadırlar. Meme büyütme ameliyatı esnasında gerekli analizler yapılarak iki meme arasında fark oluşmaması için gerekli müdahaleler yapılmaktadır.

Yine çeşitli ihtiyaçlardan dolayı yapılan meme küçültme ameliyatı’ndamemelerden belli oranda doku çıkarma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu ameliyatta en çok dikkat edilmesi gereken husus memede bulunan süt kanallarına ve süt bezlerine zarar verilmeden ameliyatın gerçekleştirilmesidir. Memelerin aşırı büyük olması bir hastalıktır. Bu hastalar aşırı büyük memeleri nedeniyle sırt ağrısı, göğüs arasında pişik ve kızarıklık gibi şikayetlerle karşı karşıya kalmakta olduklarından meme küçültme ameliyatı ile bu şikayetlerinden kurtulmaktadırlar.

Yıllarca estetik sektöründe hizmet veren Op.Dr.Gökhan HAYTOĞLU estetik ihtiyaçlarınıza kesin çözümler sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi ve irtibat için www.gokhanhaytoglu.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek