Glyfada Bar Çekim Olayında Bir Ölü, Üç Yaralı

Pazar sabahın erken saatlerinde Atina'nın güneyindeki Glyfada banliyölerinde bir barın dışında meydana gelen bir çekim olayında bir ölüm ve üç ciddi yaralanma meydana geldi.

Glyfada Bar Çekim Olayında Bir Ölü, Üç Yaralı
Glyfada Bar Çekim Olayında Bir Ölü, Üç Yaralı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Olay, saat 04.440'da, Glyfada'nın banliyölerinde, Metaxa ve Pandora caddelerinin köşesinde yer alan bir barın girişinde gerçekleşti. Bilinmeyen kişiler bara yaklaştı ve ateş açtı ve bir Arnavut vatandaşının ölümüyle sonuçlandı ve üç kişi yaralandı.

Biri Arnavut ve iki Yunan vatandaşı olan üç yaralı parti komşu Voula banliyösündeki Asklipieio hastanesine getirildi.

İlk raporlara göre, 37 yaşındaki Arnavut bir adam olan ölenler bar sahipleri arasında yer aldı. Yaralı taraflardan biri kritik durumda ve hayatında hastanede savaşıyor.

Yunan polisinin gasp departmanı olay yerinde üç kabuk gömme sandığı buldular. Görgü tanıklarına göre, saldırının failleri yaya olarak bara yaklaşırken bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort