Genital Estetiğe İlgi Artıyor

Genital Estetiğe İlgi Artıyor
Genital Estetiğe İlgi Artıyor Admin
Bu içerik 92 kez okundu.

 

Teknolojinin tıp alanında özellikle de estetik alanda kullanılması yeni uygulamaları da açığa çıkarmaktadır. Güzellik ve estetik olgusunun özellikle kadınların ilgi odağı olması kadın vücudunda yeni uygulamaları beraberinde getirmektedir. Genital estetik uygulamaları son yıllarda ilgi odağı olan bir kon olmakla birlikte günümüzde birçok kadın doğum uzmanlarının ve estetik uzmanlarının da çalışma alanlarına dahil olmuştur.

Genital estetik uygulamaları; genital bölgesinin görünümünden hoşnut olmayan, kıyafet seçiminde zorluklar yaşayan ve cinsel yaşamlarında hem kendilerinin hem de partnerlerinin tatmin seviyelerini yükseltmek isteyen kadınların başvurduğu bir alandır.

Genital estetik uygulamaları; dış genital bölgede uygulanan labioplasti ve vajina genişlemesinin tedavisinde kullanılan vajina daraltma işlemi olarak da bilinen vajinoplasti yöntemleridir. Bu yöntemlerin birlikte uygulanması da mümkündür. Labioplasti yöntemi; dış genital bölgedeki defarmosyanların, sarkmış alanların iyileştirmesi için uygulanırken vajinoplasti yöntemi; sık doğum yapmış kadınlarda ya da çok fazla cinsel ilişkiye girmiş kadınlarda oluşan vajina genişlemesinin daraltılması amacı ile uygulanmaktadır.

Her geçen gün ilginin arttığı genital estetik uygulamaları, hasta mahremiyeti korunarak gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman cerrahlar tarafından uygulanması gereken bu ameliyatlarda eriyen dikişler kullanılmaktadır ve böylece iyileşme süreci kısaltılmaktadır. Aynı zamanda uzmanlar vajina genişlemesinin önüne geçmek adına kasların güçlenmesini sağlayan Kegel egzersizlerini de önermektedir.

Vajinal estetik, kızlık zarı dikimi ya da kürtaj fiyatları konusunda basın yayın organları aracılığı ile bilgi verilememektedir ancak bu işlemlerde fiyatlar hem uygulanacak işleme göre hem de uygulanacak anestezi çeşidine göre değişiklik göstermektedir.

Jinekolojik müdahalelerin uzmanlar tarafından donanımlı kliniklerde uygulanması gerekmektedir. Aksi taktirde birtakım enfeksiyona bağlı komplikasyonlar görülebilmekte ve hastada ciddi rahatsızlıklara neden olabilmektedir.

Detaylı bilgi için : http://aslialay.com.tr/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atina antik nehri açacak
Atina antik nehri açacak
IMF: Yunanistan avro bölgesindeki en iyi performans gösterenler arasında
IMF: Yunanistan avro bölgesindeki en iyi performans gösterenler arasında