Gemi Turu Paketleri

Gemi turlarının artmasıyla birlikte bu alanda faaliyet gösteren acente sayısında da gözle görülür bir artış meydana geldi. Bu alandaki rekabetin artmasıysa en çok turistlere yaradı.

Gemi Turu Paketleri
Gemi Turu Paketleri ahmet
Bu içerik 0 kez okundu.

Gemi turlarının artmasıyla birlikte bu alanda faaliyet gösteren acente sayısında da gözle görülür bir artış meydana geldi. Bu alandaki rekabetin artmasıysa en çok turistlere yaradı. Birbirinden değişik bölgelere daha uygun fiyatlarla gitme şansı yakalayan turistler için seçilebilecek gemi turu paketlerini derledik.

Akdeniz Turları: Genel olarak Akdeniz’e kıyısı olan ülkelerin ve şehirlerin tercih edildiği bu tur, ülke çeşitliliği açısından en zengin gemi turlarından biri. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden yola çıkıp İspanya, Fransa, İtalya gibi ülkelere uğrayan Akdeniz turları, Marsilya, Napoli, Messina, Barselona gibi şehirlerden geçerek tekrar ülkemize dönmekte. Hemen hemen her turda olduğu gibi bu turda da iki şehir arası mesafe yaklaşık olarak 1 veya 1,5 gün olmaktadır.

Karayip Turları: Dünyanın en otantik ortamlarından biri olan ve pek çok turistin gitmek için can attığı bölgelerin başında gelen Karayip, Türkiye’den kalkan gemi turlarının da uğrak noktalarından biri. Uzun bir seyahat süresi olmasına rağmen pek çok kişi tarafından tercih edilen Karayip Turu; Kolombiya, Aruba, Grand Türk Adaları, Bahamalar, ABD gibi ülkelerden geçip tekrar ülkemize dönmekte.

İskandinavya Turları: Adından da anlaşılabileceği gibi Kuzey Avrupa’nın önemli kültürel bölgelerinden biri olan İskandinavya’ya yapılan bu tur, yine ülkemizdeki turistlerin en çok dikkatini çeken gemi turu paketleri arasında yer alıyor. İskandinavya ülkelerinin denize kıyısı olan şehirlerinden geçen gemi, tur boyunca Kopenhag, Stockholm ve Oslo gibi şehirlerden geçerek seyrini tamamlamakta.

Daha fazla tatil ve oteller hakkında bilgi için tıklayın

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Abdülmetin Balkanlıoğlu Vefat Etti
Abdülmetin Balkanlıoğlu Vefat Etti
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı