Gelinlik Seçmeden Önce Mutlaka Bakmanız Gereken 2018 Tasarımlar

2018 yılı pek çok kişi ve pek çok sektör için oldukça heyecan verici.

Gelinlik Seçmeden Önce Mutlaka Bakmanız Gereken 2018 Tasarımlar
Gelinlik Seçmeden Önce Mutlaka Bakmanız Gereken 2018 Tasarımlar ahmet
Bu içerik 398 kez okundu.

2018 yılı pek çok kişi ve pek çok sektör için oldukça heyecan verici. Bu heyecanlardan biri de insan hayatının en özel günü olan evlilik olabilir bu yıl ve bu noktada bayanların en çok ilgisini çeken konu gelinlik modelleri olacaktır. Tesettür gelinlik 2018trendleri ile başlayarak sizi çok bekletmeyelim ve karar vermenizde yardımcı olalım.

Öncelikle tesettür gelinlik modellerinin olmazsa olmazı olan ihtişamlı, uzun kuyruklu ve göz alıcı prenses eteklerden söz edelim. Bu noktada her zaman tül ve dantelin ağırlığı olsa da bu yıl saten üzerine yapılan boncuk işlemeler dikkat çekiyor. Bu işlemeler gelinliğin her noktasında gözlenebiliyor.

Diğer taraftan 2018 tesettür gelinlik modası, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da pelerin detayı ile karşımıza çıkıyor. Omuzlardan dökülen tüller ya da bileklerden salınan danteller, kuğu gibi bir gelin olmanızı sağlıyor. Prenses etekli gelinlikleri takip eden iyi bir alternatif ise A form gelinliklerdir. Bu alternatifler ise daha sade ve daha zarif bir havaya bürünmenizi sağlayabilir. Danteller ve boncuklar ile asıl tarzını kazanacak olan bu seçenekler, daha konforlu olmanızı da sağlayabilirler.

2018 tesettür gelinlik alternatiflerinden söz ederken, gelinliğin en önemli parçalarından biri olan tesettürü de unutmamak gerek. Duvak ile bir olan tesettürde, bolca boncuk işleme göreceğiz bu yıl. Duvağınızın da sizin gibi ışıldayacağını söyleyebiliriz.

Tesettür gelinlik modasının renk çeşitliliği ise bu yıl biraz daha artmış gibi. Çiğ beyaz ya da kar beyaz olarak adlandırılan gelinlik rengi kuralının bu yıl biraz esnediği görülüyor. Zira neredeyse beje varan renk alternatifleri ile tesettür modası da trendlere elini atıyor.

Hatta 2018 tesettür gelinlik modasının en dikkat çeken detayı dahi bu olabilir. Bazen ise kırık beyaz kumaş üzerine yapılan bej işlemeler asil bir hava oluşturarak karşımıza çıkabilir.

2018 yılında sıkça göreceğimiz bu detaylar, tesettür modasının da yılın trendlerinden geri kalmadığını gösteriyor. Siz de modayı takip ediyor ve tarzınızı trendlere göre yönlendiriyorsanız, bu yıl gelinliğinizi seçerken de bahsettiğimiz bu detaylara özen göstermelisiniz.

Kaynak : Nurmelek.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pence, Zaev isim anlaşmasının bölgede 'daha fazla güvenlik' sağlanacağını söyledi
Pence, Zaev isim anlaşmasının bölgede 'daha fazla güvenlik' sağlanacağını söyledi
Referandum onaylanırsa, FYROM muhalefetinin anayasal değişikliklere 'saygı gösterecek'
Referandum onaylanırsa, FYROM muhalefetinin anayasal değişikliklere 'saygı gösterecek'