Gelinlik Seçmeden Önce Mutlaka Bakmanız Gereken 2018 Tasarımlar

2018 yılı pek çok kişi ve pek çok sektör için oldukça heyecan verici.

Gelinlik Seçmeden Önce Mutlaka Bakmanız Gereken 2018 Tasarımlar
Gelinlik Seçmeden Önce Mutlaka Bakmanız Gereken 2018 Tasarımlar ahmet
Bu içerik 0 kez okundu.

2018 yılı pek çok kişi ve pek çok sektör için oldukça heyecan verici. Bu heyecanlardan biri de insan hayatının en özel günü olan evlilik olabilir bu yıl ve bu noktada bayanların en çok ilgisini çeken konu gelinlik modelleri olacaktır. Tesettür gelinlik 2018trendleri ile başlayarak sizi çok bekletmeyelim ve karar vermenizde yardımcı olalım.

Öncelikle tesettür gelinlik modellerinin olmazsa olmazı olan ihtişamlı, uzun kuyruklu ve göz alıcı prenses eteklerden söz edelim. Bu noktada her zaman tül ve dantelin ağırlığı olsa da bu yıl saten üzerine yapılan boncuk işlemeler dikkat çekiyor. Bu işlemeler gelinliğin her noktasında gözlenebiliyor.

Diğer taraftan 2018 tesettür gelinlik modası, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da pelerin detayı ile karşımıza çıkıyor. Omuzlardan dökülen tüller ya da bileklerden salınan danteller, kuğu gibi bir gelin olmanızı sağlıyor. Prenses etekli gelinlikleri takip eden iyi bir alternatif ise A form gelinliklerdir. Bu alternatifler ise daha sade ve daha zarif bir havaya bürünmenizi sağlayabilir. Danteller ve boncuklar ile asıl tarzını kazanacak olan bu seçenekler, daha konforlu olmanızı da sağlayabilirler.

2018 tesettür gelinlik alternatiflerinden söz ederken, gelinliğin en önemli parçalarından biri olan tesettürü de unutmamak gerek. Duvak ile bir olan tesettürde, bolca boncuk işleme göreceğiz bu yıl. Duvağınızın da sizin gibi ışıldayacağını söyleyebiliriz.

Tesettür gelinlik modasının renk çeşitliliği ise bu yıl biraz daha artmış gibi. Çiğ beyaz ya da kar beyaz olarak adlandırılan gelinlik rengi kuralının bu yıl biraz esnediği görülüyor. Zira neredeyse beje varan renk alternatifleri ile tesettür modası da trendlere elini atıyor.

Hatta 2018 tesettür gelinlik modasının en dikkat çeken detayı dahi bu olabilir. Bazen ise kırık beyaz kumaş üzerine yapılan bej işlemeler asil bir hava oluşturarak karşımıza çıkabilir.

2018 yılında sıkça göreceğimiz bu detaylar, tesettür modasının da yılın trendlerinden geri kalmadığını gösteriyor. Siz de modayı takip ediyor ve tarzınızı trendlere göre yönlendiriyorsanız, bu yıl gelinliğinizi seçerken de bahsettiğimiz bu detaylara özen göstermelisiniz.

Kaynak : Nurmelek.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort