Geleceği Eurostar Yurtdışı Eğitim İle Bosna Hersek’te birlikte İnşa Edelim

Bosna Hersek’te eğitim artık Türk üniversite öğrenciler arasında son derece popüler. Öğrenciler yurtdışında eğitim almak için milyonlarca lira dökmeden Bosna’da Türkçe eğitimalabilme şansını elde etmektedirler.

Geleceği Eurostar Yurtdışı Eğitim İle Bosna Hersek’te birlikte İnşa Edelim
Geleceği Eurostar Yurtdışı Eğitim İle Bosna Hersek’te birlikte İnşa Edelim seobaz
Bu içerik 126 kez okundu.

Bosna Hersek Üniversitelerinde Geleceğin Bugünden şekilleniyor

 

Bosna Hersek’te eğitim artık Türk üniversite öğrenciler arasında son derece popüler. Öğrenciler yurtdışında eğitim almak için milyonlarca lira dökmeden Bosna’da Türkçe eğitim alabilme şansını elde etmektedirler.  Bosna Hersek Uluslararası Vizyon Üniversitesi en çok Türkçe destekli eğitimleri sebebiyle dikkatleri çekmekte ve yüzlerce Türk öğrenciye eğitim vermektedir. Öğrenciler burada dil sorunu yaşamadan eğitim almaktadırlar.

Kaliteli eğitimin adresi Bosna Hersek üniversiteleri eğitim dili öğrencilere uygulama ağırlıklı öğrenim olanakları sunmaktadırlar. Avrupa eğitim sisteminin içerisinde yer alan öğrenciler mezun olduklarında daha yüksek standartlarda işlere sahip olmaktadırlar. Tecrübe kazanımları, staj olanakları sayesinde Bosna’da eğitim alan öğrencilerimiz kendilerine kendi alanları ile ilgili olarak prestij sağlayabilmektedirler. Siz de burada eğitim alan şanslı öğrenciler arasında yer alabilir Bosna’da eğitim fırsatından yararlanabilirsiniz. Bosna Hersek Üniversiteleri öğrencilerimize kendi öğrencilerinden daha fazla önem vermekte ve özen göstermektedirler. Uluslararası prestij sağlamak ve Türkiye’den daha fazla öğrencinin üniversitelerinde eğitim almalarını sağlamak adına kaliteyi yüksek tutmaktadırlar.

Bosna Hersek Üniversitesi yıllık eğitim harç ücretleri açısından da oldukça düşüktür. Küçük bir bütçe ile dünyada ki diğer ülkelere göre çok daha ucuza eğitim alabilmektedirler. Bosna hersek’te yaşam şartları açısından bakıldığında da eğitimler oldukça ucuzdur. Bu nedenle öğrenciler ayda 300-350 Euro’ya eğitim alabilmektedirler. Evler genellikle bahçeli ve müstakildir. Bakımlıdır. Isı yalıtımlarına sahiptirler. Doğalgaz mevcuttur. Eşyalı evler olarak kiralanırlar. Eşyalar eski değildir. Standart bir öğrenci için de oldukça temiz, kullanışlı, modern eşyalar ile donatılmışlardır.

Bosna Hersek Üniversitesi hukuk fakültesi ücretleri olan Uluslararası Travnik üniversitesi Travnik şehrinde yer almaktadır. Küçük ancak modern bir şehirdir. Başkent Saraybosna’ya bir buçuk saat mesafededir. Öğrenciler diledikleri zaman otobüslerle ulaşım sağlayabilirler. Ya da çok uygun fiyatlara araç kiralayabilir veya satın alabilirler. İkinci el araçların Türkiye’nin çeyrek fiyatına gelmesi ve benzinin de yine aynı ucuzlukta olması sebebiyle öğrenciler araç satın almayı tercih etmektedirler.

Bosna Hersek Üniversitesi Uluslararası Travnik Üniversitesinde öğrenciler birçok alanda eğitim alabilmektedirler. Lisans, yüksek lisans, lisans tamamlama olanağı mevcuttur. Öğrenciler burada hukuk, mimarlık, makine mühendisliği, inşaat mühendisliği, gazetecilik, bilgisayar mühendisliği, İşletme Yönetimi gibi birçok bölümde eğitim alabilmektedirler. Kariyer yelpazesi açısından geniş bir üniversitedir. Bosna Hersek Üniversitesi hemen her bölümde eğitim olanakları sunmaktadır. Burada Slav dilinde eğitim alabilecek öğrenciler için Türkiye’de olan ve hatta olmayan birçok farklı bölüm de mevcuttur. Tüm üniversite, bölüm, süre ve ücretler ile ilgili olarak Eurostar Yurtdışı Eğitim ile irtibata geçebilir ve geleceğinize en uygun seçeneğe bizlerin de desteği ile karar verebilirsiniz.

Uzman danışmanlarımız ile yapacağınız görüşmeler tamamen profesyonel olarak gerçekleştirecektir. Size karar aşamasında en doğru tercihi gerçekleştirme konusunda yol gösterecektir. Hemen harekete geçin ve eğitim yolunda birlikte yürüyelim. Geleceğinizi birlikte inşa edelim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması