takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
 Geciktirici Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Geciktirici Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Geciktirici Kullanımının Avantajları Nelerdir?
Geciktirici Kullanımının Avantajları Nelerdir? Harun antepli
Bu içerik 620 kez okundu.

İlerleyen yaşlarla beraber erkeklerde bir takım sorunlar da meydana gelebilir. Özellikle cinsel yaşamda meydana gelen erken boşlamalar erkekleri bir hayli rahatsız edebilir. Bu sorun için geliştirilen geciktirici ürünler daha uzun cinsel yaşam sunar. Geciktirici ürünler penis bölgesindeki deriyi ve damarları uyararak harekete geçirir. Genelde penis kısmının en ucuna sürülen bu ilaçlar peniste uyuşma yaşanmasına neden olur. Dolayısı ile erken boşalmalar yaşanmaz. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta geciktirici kullanırken miktarını göz önüne almanız olacaktır. Az kullanım bir fayda sağlamayacağı gibi çok kullanım da hissizlik yaşamanıza neden olur.

Geciktirici Kremler

Geciktirici kremler pek çok erkeğin ilk tercihi olmakla beraber, kullanımı kolay olması da en çok tercih edilen nedenler arasında yer alır. Dolayısı ile her yaştan erkeğin kullanabileceği türdendir. Ürün uç kısma az miktarda uygulanır. Hafif bir şekilde uyuşma hissi verir bu sayede ereksiyon süresi uzamış olur. Kullanmadan önce mutlaka ürünün özelliklerini kullanma talimatını okumanız gerekir. Aksi halde bazı problem meydana gelebilir. 

Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar?

Geciktirici kremlere nazaran daha fazla kullanılan ürünlerden biridir. Kremler ıslaklık hissi verdiği için sprey kullanımı yapmak daha kolay olacaktır. Burada ürünü az miktarda penisin uç kısmına uygulamanız yeterli olacaktır. Geciktirici ürünlerde kimyasallar ya da tamamen doğal ürünler olmak  üzere iki guruba ayrılır. Eğer sağlık sorunlarınız varsa kesinlikle tamamen doğal ve bitkisel olan ilaçları kullanmanız tavsiye edilir. Bunun yanında ilerleyen yaşlarda da bitkisel spreylerin kullanılması doğru olacaktır. Kullanım yapmadan önce mutlaka kullanma talimatlarını detaylı bir şekilde okumanız önerilir.

Geciktirici kapsüller

Krem, sprey gibi ürünlerin yanında geciktirici haplar da mevcuttur. Bu ilaçlar daha çok doktor tarafından reçete edilir. Eğer reçetesiz alacaksanız kullanım bilgilerine iyi hakim olmanız gerekir. Günde bir kez kullanmak yeterli olacaktır. Bir dozdan fazla kullanmak erken boşalmalara neden olur. Yani erkekler üzerinde bir hissizlik meydana gelir. Ürünler bayanlar için uyun değildir. Bu nedenle bayanların kullanması kesinlikle doğru olmaz. Ürünleri sipariş ederken doğru markaları seçmeniz tavsiye edilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya, Türkiye ile uçuşlarını 1 Haziran'a kadar askıya aldı
Rusya, Türkiye ile uçuşlarını 1 Haziran'a kadar askıya aldı
Yeni Libya birlik hükümeti Türkiye'ye ilk ziyareti gerçekleştirdi
Yeni Libya birlik hükümeti Türkiye'ye ilk ziyareti gerçekleştirdi