GAZİANTEP HAKKINDA BİLGİLER

GAZİANTEP HAKKINDA BİLGİLER
GAZİANTEP HAKKINDA BİLGİLER Admin
Bu içerik 348 kez okundu.

 

     Medeniyetler şehri Gaziantep ili her açıdan zengin bir ildir. Gerek insanları gerekse de medeniyet bakımından çok güzel ve zengin bir ilimizdir. Gezilecek yer bakımından da birçokyere sahip olan Gaziantep ilimizin giden hiçbir vatandaşın sıkılmayacağı çok eğlenceli vakitler geçireceği bir şehirdir. Gaziantep ili önemli yerlerinden olan Gaziantep müzesinin de önemli bir yere sahip olduğu unutulmamalıdır. Gaziantep müzesi çok çok eski zamanlarda savaş da sığınak olarak kullanılmış. Sonraki zamanlarda ise saldırı amaçlı ordunun konakladığı bir yer haline gelmiştir. Gaziantep otel bakımından da zengin bir ilimizdir.

      Gaziantep ilimizin en önemli yerlerinden biriside Gaziantep Hayvanat bahçesidir. Gaziantep hayvanat bahçesi Türkiye’nin en büyük hayvanat bahçesidir. Gaziantep hayvanat bahçesi içerisinde binlerce çeşit hayvan bulunduran bir hayvanat bahçesidir. Hayvanat bahçesinde hem eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Hem de birçokhayvanı çok yakından inceleyebilirsiniz. Konaklama için ise dert etmenize gerek yok Gaziantep otelleri içerisinde kule hotel oldukça konforludur.

       Gaziantep iline çocuğunuzla gittiniz ve çocuğunuz sıkıldı. O zaman hemen Gaziantep harikalar diyarına rotanızı çevirebilirsiniz. Gaziantep harikalar diyarı içerisinde birçok eğlence aracı bulunduran bir lunaparktır. Gaziantep ilinin en iyi bilinen ve en büyük lunaparkı hem çok ucuz hem de en iyi hizmeti size sunabilecek kapasiteye sahip bir hayvanat bahçesidir.

      Eğer siz de Gaziantep iline geldiyseniz ve kalacak yer konusunda sıkıntı çekiyorsanız Kule Hotel Spa otelini tercih edebilirsiniz. Çünkü Kule Hotel Spa size en iyi hizmeti vermektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli Kent Konseyi’nde seçim heyecanı
Denizli Kent Konseyi’nde seçim heyecanı
Denizli'de 1470 kursiyerden 3735 eser
Denizli'de 1470 kursiyerden 3735 eser