Friends Dizisini Hemen İzlemeye Başla

Bu kış günlerinde, karlı havalarda yapılacak en güzel şey nedir? Kimine göre, yarışma izlemek, kimine göre tartışma programlarını izlemek, kimine göre de dizi izlemek.

Friends Dizisini Hemen İzlemeye Başla
Friends Dizisini Hemen İzlemeye Başla ahmet
Bu içerik 0 kez okundu.

Bu kış günlerinde, karlı havalarda yapılacak en güzel şey nedir? Kimine göre, yarışma izlemek, kimine göre tartışma programlarını izlemek, kimine göre de dizi izlemek. Ben dizi izlemek diyenlerdenim. Ama öyle Türk yapımı, en önemli yerinde reklamların girdiği, en heyecanlı yerinde bölümün sona erdiği, 1 hafta boyunca yeni bölümün bekletildiği dizilerden bahsetmiyorum.

Dünyada milyonlarca kişi tarafından izlenilen yabancı dizilerden bahsediyorum. Özellikle artık yayınlanmayan ama yayınlandığı dönemlerde büyük beğeni toplamış filmler. Mesela Friends izle.

Zamanım ne kadar varsa hiçbir kesinti olmadan oturup izliyorum işte. Bir de internet sitesi buldum. Site bir harika. Adamlar hiçbir şekilde reklam falan derdinde değiller. Kaliteli dizi izleme hizmeti nasıl verilmesi gerekirse onu yapıyorlar. Bir de üyelik sistemi var. Üyelik sistemi deyince aklınıza ücret falan gelmesin. Sadece daha iyi hizmet alabilmenizi sağlıyor üye olmak. Nasıl mı? Siteye üye olduğunuzda, izlemek istediğiniz diziyi favorilere ekleyebiliyor. Yarım kalan diziyi kaldığı yerden izleyebiliyorsunuz.

Öyle ücret falan yok. Ekstra bilgi vermeye de gerek yok. Sadece internetiniz oldu mu başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok.

Şimdi bazıları yabancı diziyi Türkçe dublajlı olarak izlemeyi seviyorlar. Tabi ki bir tercih meselesidir. Ama neden orijinalliğini bozayım ki. Ben sesi kendisine ait olmayan bir aktörün, oyuncunun kendisini gerçekten tam olarak yansıtılabildiğine de inanmıyorum. Bu nedenle de filmin orijinalliğini bozmadan sadece alt yazı eklenmiş halini tercih ediyorum. Bu anlamda da www.altyazilidizi.cositesi tam bir harika.

Bu site üzerinden istersem friends izle, istersem de onlarca diziden birini seçip izleyebiliyorum. Bence bu sitenin en büyük avantajlarından birisi de, bir dizi ile ilgili tüm sezonların ve tüm bölümlerin bir arada sunuluyor olması. Böylece, bir bölüm oradan, bir bölüm başka yerden izleyeceğim diye uğraşmanıza gerek yok.

Son derece güzel bir site. Kullanıcı arayüzü de son derece iyi düşünülmüş. Dilerseniz alfabetik sıraya göre seçim yapabiliyorsunuz. Dilerseniz de izlemek istediğiniz türe göre. Hatta benim gibi ne izleyeceğinizi biliyorsanız yapmanız gereken filmin ismini yazıp arama yaptırmak.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort