Fransa’nın toplamı, İran’ın gözünden bakıldığında Kıbrıs’taki gaz planını destekliyor

Fransız enerji şirketi Total bunun için arama genişletmek düşündüğünü söylüyor doğalgaz kapalı Kıbrıs'ın 'güney kıyısında ve başka arama sondajı ruhsat alabilmek istiyor Çıkmak olabilir onu ikaz gün sonra İran'ı yenilenen ABD üzerinde yaptırım Associated Press tarafından bildirilen, orada.

Fransa’nın toplamı, İran’ın gözünden bakıldığında Kıbrıs’taki gaz planını destekliyor
Fransa’nın toplamı, İran’ın gözünden bakıldığında Kıbrıs’taki gaz planını destekliyor Admin
Bu içerik 60 kez okundu.

 

Toplam Ortadoğu keşif şefi Stephane Michel 21 Mayıs'ta yaptığı açıklamada, şirketin İtalyan adası Eni'nin keşif amaçlı sondaj çalışmalarını yürütmek için lisans verdiği Kıbrıs adasının güneyinde yer alan Block 8'de hidrokarbonları aramak için lisans başvurusunda bulunduğunu söyledi..

Toplam, Kıbrıs'ın diğer iki bölgesinde petrol ve doğalgaz aramak için Eni ile ortaktır. Bunlardan birincisinde Eni, Şubat ayında, Akdeniz'deki en büyük deniz suyu olarak nitelenen Mısır sularındaki bir başka keşif ile benzer jeolojik özelliklere sahip “umut verici” bir gaz yatağı keşfetti.

Yunan Kıbrıs'ın 'Enerji Bakanı Yorgos Lakkotrypis denilen Toplam ler kapalı şirketin keşif ayak izi genişleyen bir ‘önemli gelişmeyi’ hareket’ Kıbrıs.

Türkiye, Kıbrıs Rum hükümetinin Kıbrıslı Türklerin haklarını doğal kaynaklara çektiğini söyleyerek tek taraflı bir gaz aramalarına karşı çıkıyor.

Toplam hamle, ABD makamları tarafından feragat edilmediği takdirde İran'da milyarlarca dolarlık bir projenin çekilmesi gerektiğini söyledikten birkaç gün sonra geldi. Grup, Amerikan bankaları tarafından finanse edilmek de dahil olmak üzere ABD yaptırımlarına maruz kalmayı göze alamayacağını açıkladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Doktrin Nedir?
Doktrin Nedir?