Fransa'nın Macron, Atina'yı 'Avrupa Gündemi' kapsamında ziyaret edecek

Elysee Sarayı'ndan bir kaynak, Fransa'nın Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron , 7-8 Eylül tarihleri ​​arasında Yunanistan'a resmi bir ziyarette bulunacağını belirtti ve Avrupa entegrasyonunu derinleştirmek için harekete geçmenin yollarını arıyor.

Fransa'nın Macron, Atina'yı 'Avrupa Gündemi' kapsamında ziyaret edecek
Fransa'nın Macron, Atina'yı 'Avrupa Gündemi' kapsamında ziyaret edecek Admin
Bu içerik 47 kez okundu.

 

Macron'un yardımcıları, güney Fransa'daki tatilden döndükten sonra "çok Avrupalı" bir gündemi açıkladı. Gelecek hafta, haftasonu Almanya, İspanya ve İtalya liderlerine ev sahipliği yapmadan önce Avusturya, Romanya ve Bulgaristan'a gelecek.

Macron, bu yaz başında Yunanistan'ın borç yükünün zamanla hafifletilmesi için çağrıda bulunan Avrupalı ​​liderler arasında yer aldı ve ekonomik krizden çıkışa yardımcı oldu. Fakat Almanya Şansölyesi Angela Merkel bu fikre hala aykırıdır.

Yetkili, bölgesel meslektaşlarına Avrupa savunma işbirliği ve vergi uyumlaştırması gibi konularda daha iddialı bir yaklaşım benimsemek için baskı yapmış ve AB antlaşması değişikliğinin tabu olarak görülmemesi gerektiğini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Doktrin Nedir?
Doktrin Nedir?