Formanı Tasarla Biz yapalım

Formanı Tasarla Biz yapalım

Formanı Tasarla Biz yapalım
Formanı Tasarla Biz yapalım Emre
Bu içerik 162 kez okundu.

Tamamen kendi kullanımlarınıza göre özelleştirilebilen forma yaptırma hizmetlerimiz ile profesyonel kalitede ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. E- spor, koşu, basketbol, voleybol, futbol, bisiklet gibi branşlarda kendi formanızı tasarlamak için kullanacağınız sihirbaz ile tasarımlarınızı görsel olarak test edebilirsiniz. Bu sihirbaz ile formaların renklerine, yazılarına hatta çizgilerine bile karar vermek için sayısız deneme yapabilirsiniz.

 

 Forma Sihirbazı ile Kendiniz Karar Verin

 

 Özel forma yaptırma ihtiyaçlarınızı karşılama adına hazırlanan bu şablonlardan istediğinizi seçmeniz mümkün olmaktadır. Renk kombinasyonlarında sınır bulunmuyor. İstediğiniz renkleri kullanarak hazırlayabileceğiniz formalarınızı kendinize özgü olarak sınırlandırabilirsiniz. Renklerini belirlediğinizde ise ek herhangi bir ücret ödemeden siparişlerinizi anında verebilirsiniz. Sınırsız sayıda sponsor ve logo görselleri de formalar üzerine eklenebilir. Şirketler ligi etkinliklerinde göz dolduran formalar tasarlamak için anında kendi tarzınıza ve beğenilerinize göre forma tasarla özelliklerini kullanabilirsiniz. Sayı sınırı bulunmuyor. Bu şekilde düşük sayılardaki formaların bile yaptırma sorunu olmayacaktır. Siparişlerinizde miktar kısıtlaması da bulunmuyor. Bu şekilde aynı çatı altında bir adette sipariş verebilir ya da on bin adet forma siparişi de verebilirsiniz. Yüksek üretim kapasitesine sahip olan üretim tesislerimizde herhangi bir kısıtlama olmadan tasarımlar deneyebilirsiniz.

 

 Tasarım Sihirbazı Nasıl Kullanılır?

 

            Formalarınızı ister bireysel etkinlikler için tasarlayın, isterseniz de özel olarak belirli standartlarda taleplerde bulunun. Söz verilen sürelerde teslim edilen bu modeller ile organizasyonlarınızın daha eğlenceli geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu alanda halı saha forması yaptırma için sihirbazı kullanırken öncelikle zemin rengi seçmeniz gereklidir. Sonrasında ise desen seçimi yapmanız gerekli olacaktır. Sal ve sol kol için de farklı renk seçimleri yaparak renkler içerisinde istediğiniz kombinasyonu çok pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. Sırt ismi ve numarası için açılan kısımlara istediğiniz isimler ve numaralar yazılabilir. Bunun yanında yaka kısmı içinde özel renk seçimleri istenebilir. Logo olarak seçimler yaparken ise istediğiniz görseli sistem üzerinden yükleyerek aklınızda tasarladığınız formanın nasıl göründüğü hakkında anında fikir sahibi olabilirsiniz. Hem ön logolar, hem de arka logolar için seçimler yapabilirsiniz. Forma tasarımlarından öncesinde ise formaların V yakalı, yakalı, sıfır yaka olarak ta seçilmesi mümkün olacaktır. Formaların birim fiyatları 1, 2, 6 ve 21 adet alımlara göre değişmektedir. Formalarda desen seçimlerini ise sihirbaza ulaşmadan önceki aşamada seçiyorsunuz. Rahat ve konforlu kalıplara sahip olan formalar tasarımlarının yanında nefes alabilir kumaşlardan üretildiği için üst düzey bir spor ürünü olarak kullanılabilmektedir. İşçilik, dikiş olarak kaliteli seçimler yapmanız sağlanmakta ve spor ürünlerinin özelleştirilmesi ile istediğiniz kullanımlar elde edilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atina antik nehri açacak
Atina antik nehri açacak
IMF: Yunanistan avro bölgesindeki en iyi performans gösterenler arasında
IMF: Yunanistan avro bölgesindeki en iyi performans gösterenler arasında