Forma tasarla – forma satın al

Forma tasarla – forma satın al

Forma tasarla – forma satın al
Forma tasarla – forma satın al Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

     Forma tasarlamak istiyorsunuz ama bunun nasıl yapılacağı hakkında bir fikriniz yoksa, web sitesi aracılığıyla bunu gerçekleştirmek artık zor değil. İnternet üzerinden kısa bir süre zarfı içerisinde formanızın görünümünü kendi zevkleriniz doğrultusunda oluşturabilirsiniz.

Forma Tasarlama İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Forma tasarlama için öncelikle ne forma türünü seçmelisiniz. Halı saha maçları için halı saha forması, futbol forması seçenekleri bulundurulurken, basketbol maçları için basketbol formaları seçilmelidir. Birbirinden çeşitli seçenekleri değerlendirirken kararsızlık yaşıyorsanız veya hiçbir fikir yoksa hazır tasarımlarla da devam edebilirisiniz.

Seçtiğiniz formanın logosunu size belirtilen seçenekler üzerinden değiştirebileceğiniz gibi, kendi logonuzu sisteme (lisanslı olmamak) kaydıyla yükleyerek işlemlere devam edebilirsiniz. Forma fiyatları da müşteriler yönünden avantajlı ücretler içermektedir. Formanızın tasarlama sekmesinden kalp üstü logo, sponsor logo gibi seçenekleri belirledikten sonra, renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ürün adetleri ve ek talepler için yine sitede bulunan menüler aracılığıyla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Neden CreateSport?

Uygun forma fiyatları, firmanın tercih sebepleri arasında üst sıralarda yer almaktadır. Firma formaların yapımı için yüksek rakamlardan uzak durmaktadır. Üstelik halı saha forması ve futbol forması ihtiyaçlarınız için yeni tasarımlar geliştirerek seçenekleri geliştirmektedir. Ürün çeşitliliğinin devam ettirildiği ve her geçen gün bir yenisinin eklendiği ürünlerle birlikte, sıradan tasarımlardan uzaklaşabilirsiniz.

Bütün bunlara ek olarak; kredi kartına taksitle alışveriş imkanı da sağlanmaktadır. Dilerseniz kapıda ödeme seçenekleri de müşteriler için sunulmaktadır. Böylece ürün elinize geçtiği anda ödemenizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Melda     2017-06-29 Kesinlikle izleyeceğim teşekkürler
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Venezuela krizi: Milyonun grev yapmasıyla birlikte ölümcül çatışmalar
Venezuela krizi: Milyonun grev yapmasıyla birlikte ölümcül çatışmalar
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir