FİRMAMIZLA BEYAZ EŞYA VE ANKASTRE BAKIMI

FİRMAMIZLA BEYAZ EŞYA VE ANKASTRE BAKIMI
FİRMAMIZLA BEYAZ EŞYA VE ANKASTRE BAKIMI Admin
Bu içerik 113 kez okundu.

 

Firmamız Servis Asia bünyesinde, mükemmel şekilde, en doğru yöntemlerle beyaz eşya servis ve ankastre bakım servisi alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın ve ankastre cihazlarınızın, satış sonrasında, bakımları, kurulumları, parça teminleri, temizlik gibi tüm işlemlerinde bize güvenebilirsiniz. Birçok markanın ürünleri için firmamızı arayabilirsiniz. Birçok yabancı dünya markası ve yerli markamızın ürünlerine servis çalışmalarımız vardır. general electric servis, amana servis, subzero servis ve diğer markalarımızın dökümlerini görmek için sitemize tıklayabilirsiniz. https://www.servisasia.com.tr/ linkine tıklayarak ve 7/24 kesintisiz olarak sitemizden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, telefon ile aramak isteyen müşterilerimiz için de telefon hatlarımız sabit ve mobil olarak sizlerle. Sabah 08.00’den, akşam 23.30’a kadar sizlerleyiz.

Sitemizde, kurumsal bilgilerimiz, çalışma bölgemiz, hizmetlerimiz ve ürünlerini çalıştığımız markalarımızın dökümlerini bulabilirsiniz. Yedek parça konusunda firmamıza sonsuz güvenebilirsiniz. Bazı gelişigüzel hizmet sunan firmaların kaçak ya da fason parçalarını taktığını bilmekteyiz. Kesinlikle Servis Asia olarak bu konuda titiziz. Çünkü tüm markaların kendi orijinal yedek parçalarını kullanmaktayız. Tüm çalışmalarımızda özenli davranmaktayız. Makinelerinizin ilk günkü gibi çalışmasını isterseniz, firmamızla çalışmalısınız.

Garanti sürelerine ve tüketicilerimizin haklarına sonuna kadar dikkat ediyoruz ve uyguluyoruz. Fiyatlarımızın son derece uygun rakamlı olduğundan emin olabilirsiniz. Makul ücretlerle sizleri memnun etmeyi amaçlamaktayız. Önemli olan memnun kalmanız ve müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Her zaman arayarak firmamızdan randevu alabilirsiniz. Bizimle çalışarak makinelerinizi kurtarabilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli’de Kültür ve Sanatın Kalbi Burada Aracak
Denizli’de Kültür ve Sanatın Kalbi Burada Aracak
Moldova'nın aday kadrosu açıklandı
Moldova'nın aday kadrosu açıklandı