FİLO KİRALAMA NEDİR?

FİLO KİRALAMA NEDİR?

FİLO KİRALAMA NEDİR?
FİLO KİRALAMA NEDİR? Admin
Bu içerik 1023 kez okundu.

 

İşletmelerin çalışma sürecinde ulaşım oldukça önemli bir konudur. Şirketler adına araç satın alma yerine, aylık ödemeler yaparak araç kiralama daha etkili olmaktadır. Satın almak pek çok yükün araç sahibine kalmasına neden olmaktadır. Bunun yerine filo kiralama hizmetlerinden yararlanmak daha uygun bulunmaktadır. Bu bazıları için karmaşık gibi görünse de aslında profesyonel araç kiralama işlemleri ile oldukça kolay yapılabilmektedir. Fiyat teklifi aldıktan sonra en uygun seçenekleri görebilir ve değerlendirebilirsiniz. Avantajlı bir finansal seçenek olduğu için daha uygun bir çözüm olarak görülmektedir. İster bir adet istenirse de yüzlerce araç temin etmek için araç kiralama şirketlerinin verdiği hizmetten yararlanmak mümkün olmaktadır. Uzun dönem araç kiralama işlemleri faturasında KDV, işletmenin ödeyeceği KDV'den indirim konusu da olabilmektedir. Vergi avantajı sağlaması da genelde kirlama tercih sebeplerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Büyük bir finansman yükü müşterinin üzerinden devredildiği için, kaynakların farklı işlere aktarılması da müşteri için daha iyi bir avantaj olmaktadır. Öz sermaye zorunluğu da olmadığından hiçbir sorun olmadan iki seneye kadar filo kiralama hizmetinden yararlanmanız mümkündür. Filo kiralama süreci aslında göründüğü gibi zor değildir. Başvuru yapıldıktan sonra firma istediğiniz aracı size zaten sunar. Size uygun opsiyonları belirlediğinizde işin yarısı aslında çözülmüş denilebilir. Evrakların hazırlanması ve aracın teslim alınmasıyla artık işlerinizi yürütmek size kalır.

  Kiralanacak filo seçiminde risk yok denecek kadar az denilebilir. Yatırım riski araç kiralama firmasına ait olduğu için bu konuda sadece yakıt ve kiralama ücreti ödemek dışında ekstra bir durum söz konusu değildir. Aracın ikinci el değer kaybı, amortisman gibi maliyetler de müşteriyi kapsamamaktadır. Araç seçme, kredi olanaklarının sağlanması, fiyat pazarlığı, bakım ve onarım, personel dağıtımı, kaza takibi, lastik değişiminin takibi ve sorunun çözümü, sigortalama gibi konulardaki yüklerden kurtulmak daha avantajlı hale gelecektir. ,

    Yılın her günü hız kesmeden yol desteği almanız işlerin aksamaması açısından önemli bir noktadır. Bu şekilde araçsız kalmadan, ticari işlerin devam etmesi de sağlanmaktadır. Filo kiralama için şirket seçerken mutlaka araç çeşitliliği hakkında fikir sahibi olmanız sizin için avantajlı olmaktadır. Amaca uygun, operasyonel kiralama için öncelikle araçların hangi amaca hizmet edeceğini belirlemeniz gerekecektir.

https://bursafilokiralama.com/

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere