takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Ferdi Durmuş: Sosyal Medyadaki Paylaşımlarla Dikkat Çekti

Ferdi Durmuş: Sosyal Medyadaki Paylaşımlarla Dikkat Çekti

Ferdi Durmuş: Sosyal Medyadaki Paylaşımlarla Dikkat Çekti
Ferdi Durmuş: Sosyal Medyadaki Paylaşımlarla Dikkat Çekti Admin
Bu içerik 324 kez okundu.

 

Ferdi Durmuş, son günlerde yapmış olduğu paylaşımlarla Twitter, İnstagram gibi birçok sosyal medya hesapları üzerinde oldukça dikkat çekmeyi başardı. Paylaştığı ilgi çekici postları ve tweetleri ile kısa zamanda büyük takipçi kitlesine ulaşan Ferdi Durmuş, günümüz fenomenlerinden biri haline gelmeyi başardı.

Sosyal Medyanın Dikkat Çeken Renkli Kişiliği Ferdi Durmuş…

Trabzon’da doğup büyüyen ve lisans öğrenimine kadar Trabzon’da tamamlayan ünlü fenomen, kısacık bir zaman diliminde Twitter’da 17.500, Instagram’da ise 265 bin takipçi kitlesine ulaşabilmiştir. Eğlenceli, renkli ve sempatik kişiliği sayesinde tüm takipçilerinin yalnızca beğenisini değil, ilgisini ve sevgisini de kazanmıştır. Hayata dair güzel anlarını, güzel sözlerle taçlandırdığı hesapları sayesinde yalnızca halkın değil ünlü isimlerinde çokça beğenisini kazanmıştır.

Pek çok ünlü isim Ferdi Durmuş’u yakından takip etmekte, post ve tweetlerini ilgi ile incelemektedir. Buna rağmen Durmuş’un son derece mütevazı ve halkın içinden bir tavır sergilediğini söyleyebilmek yanlış olmayacaktır. Başarılı bir fenomen olma yolunda adım adım ilerleyen Ferdi Durmuş, gelecek hakkında da oldukça büyük hedeflere sahip olduğunu röportajlarında sıkça dile getiriyor. Küçük yaşlardan beri ilgisini çeken müziğin hayatının olmazsa olmaz bir noktasında bulunduğunu ve ilerideki dönemlerde müzikle ilgili büyük hayallerinin bulunduğunu sürekli olarak vurguluyor.

Durmuş: ‘’Hayallerin Gerçek Olabilmesi İçin Umut Hep Var.’’

En büyük hayalinin müzik dünyasına adım atmak ve başarılı bir şarkıcı olmak olduğunu belirten Durmuş’un, en sevdiği müzik türleri ise Damar, Pop ve Slow müzik tarzı… Arkadaş arasında söylediği şarkılar ile sesinin güzelliği, güçlülüğü ve duruluğu konusunda da minik ipuçları veriyor. Ferdi Durmuş yazdığı etkileyici şarkı sözleri ile gelecekteki müzik dünyasına damga vuracağı konusunda ise oldukça iddialı. Yaptığı bir röportaj sırasında ise söylediği sözler herkes için bir ders ve umut oluşturacak nitelikte. Ferdi Durmuş,’’ Hayallerinizden asla vazgeçmeyin, hayallerinizi gerçekleştirmek isterseniz bir gün mutlaka başarırsınız. Bugün olmazsa, yarın olur çünkü yarınlar umuttur.’’ Diye belirtiyor. Umut verici sözleri ve geleceğe olan daimi bir güveni ile takipçilerinin gönlünü ve ilgisini sosyal medya üzerinden kazanmaya devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak