Farage NAILS Brüksel'de yaşanan tarihsel konuşma

İngiltere, Brexit görüşmelerinin başlangıcını müjdelemek için 50. maddeyi tetiklemeden önce GÜNDÜZ - Eurotaptikler, Nigel Farage'dan Brüksel'deki sorunun ne olduğu konusundaki belirsiz bir konuşmayı hatırlıyor.

Farage NAILS Brüksel'de yaşanan tarihsel konuşma
Farage NAILS Brüksel'de yaşanan tarihsel konuşma Admin
Bu içerik 59 kez okundu.

 

Bay Farage, Ekim 2015'te "çürümüş" Brüksel merkezli birliğe karşı düzenlediği konuşmayı, Avrupa Parlamentosu odasına yaptı. 

Angela Merkel ve Francios Hollande, 28 ülke bloğunu etkileyen çoklu krizlerin ortasında "Avrupa'nın sonunu" önlemek için AP'lere umutsuz bir itirazda bulunduklarından kısa bir süre sonra konuştu.

Ancak Bay Farage, daha sonra Ukip lideri, Fransa'nın sesini Almanya'yla olan ilişkisinde "biraz pipsqueak" olarak algılamak için sahne aldı.

Nigel Farage, Angela Merkel ve Francois Hollande

Nigel Farage, tarihi konuşmasını Angela Merkel ve Francois Hollande'ye teslim etti

Eurovisit, Bayan Merkel'e ve Hollande'ye şu anda "bozuk" ve "çürümüş" AB üzerinde başkanlık ettiğini söyledi.

Klip, AB'nin başarısızlığı üzerine bir yorum olarak seçime geçişte viral geçti.

Theresa May, önümüzdeki iki hafta içinde 50. Maddenin tetiklenmesinin eşiğinde, çıkışın neden geciktirilmemesi gerektiğinin hatırlatıcısı olarak hizmet ediyor.

Brüksel'de yaptığı konuşmada Mrs Merkel'e şunları söyledi: "Almanya, 2008'de yaşanan çöküşün gerçekten de diğer avro bölgesi ülkelerine yapılan ihracattaki gerilemesinden bu yana, yüzde 20 oranında değer kaybettiren, artan ve büyük bir ticaret fazlası olan ve Almanya ekonomisinde en fazla büyüyen bir para birimine sahip. Örneğin Yunanistan gibi ülkelerdeki çok büyük silah satışlarınız.

"Yunanistan gibi bir ülkenin yön değiştirmesini istediğini söyleyen genel bir seçimimiz olduğunda, üzgünüm, ancak Almanlar bunu istemediği için şu an bir kenara fırçalamalı" dedi.

Ukip lider ayrıca ateşi, Bayan Merkel'in sınırsız sayıda Suriyeli mülteciyi Almanya'ya kabul etme önerisine çevirdi.

Başbakan, Almanya Şansölyesine "muhtemelen başarısız ve kusurlu AB ortak iltica politikasını bütün dünyaya söyleyerek, yarım asırda modern Avrupa'da görülen en kötü kamuoyu politikası olarak saymalıyız" dedi. .

"Hemen hemen bir mühür gördük ve gelenlerin yüzde 80'inin Suriyeli mülteci olmadığını öğrendik.

"Aslında yaptıkların çoğu, herhangi bir mülteden görmeyi beklemeyeceğinizin aksine oldukça agresif bir tavır içinde hareket eden genç, erkek ekonomik göçmenlerin kapısını açıyor.

Macaristan gibi ülkelerdeki itirazlar bu başarısızlıkla karşılandığında görüşleri ezildi. "

Farage, Fransa'nın sesi olarak adlandırdı "pipsqueak"

Farage, Fransa'nın sesi olarak adlandırdı "pipsqueak"macunlu yüzünü görmek istemiyorumİngiltere'nin yaklaşan AB üyeliği referandumunun "ufukta parlak yıldızı" iddia eden Farage, 'Brexit' için yapılacak bir oylamanın "orijinal niyetlerine asil olan bir projenin sona ermesinin başlangıcı olacağını umduğunu da sözlerine ekledi. çürük".

Daha önce, Bayan Merkel, Avrupa Parlamentosu yerel planlarını "tarihi boyutların testi" ile karşı karşıya kalırken, Hollande ise avrupa borç timebomb, göç krizi ve tehdidi dahil olmak üzere AB'nin üye ülkeleri arasındaki siyasi birliğin şu anki sıkıntıları nedeniyle dağılabileceğini iddia etti. İngiltere ayrılıyor

"Tartışmalar Avrupa ya da daha fazla Avrupa değil, Avrupa'nın ya da Avrupa'nın sonunun teyidi ile ilgili, evet, Avrupa'nın sonu" dedi.

Bayan Merkel, "Artık tam da artık Avrupa'ya ihtiyacımız var."

Angela MerkelNC

Angela Merkel konuşmayı dinlemek zorunda kaldı

Hollande

AB liderleri konuşmada başıboş bırakıldılar

İspanya Kral Felipe bile, kendi adresini "birleşik bir Avrupa'nın hiçbir alternatifi" olmadığını iddia etmek için kullandı.

Yanıtlayan Bay Farage, çatışmaya aslında ne aradıklarını "aynı başarısızlıkla daha fazla" olduğunu söyledi.

İkinci Dünya Savaşı'ndan sonraki yıllarda övgüye değer ve gerekli olan Almanya ve Fransa'nın bir araya getirilmesinin "tamamen Alman odaklı bir Avrupa" haline dönüştüğünü söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan 'Kadir Mısıroğlu' açıklaması
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan 'Kadir Mısıroğlu' açıklaması
Ziraat Türkiye Kupası Finali Nerede Oynanacak?
Ziraat Türkiye Kupası Finali Nerede Oynanacak?