Facebook'tan Canlı Mezat Yayını; Gaziantep Antika Canlı Mezat

Facebook üzerinden Mehmet Ali Uluoğlu'nun sunumuyla Gaziantep Antika Canlı Mezat'a katılabilir antika, hediyelik eşya, tespih, çakmak gibi birçok ürünü açık arttırma usulüne göre satın alma imkanını yakalayabilirsiniz.

Facebook'tan Canlı Mezat Yayını; Gaziantep Antika Canlı Mezat
Facebook'tan Canlı Mezat Yayını; Gaziantep Antika Canlı Mezat Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Son dönemlerde sosyal medya üzerinden yapılan canlı mezatlara olan ilgi giderek büyüyor. Facebook üzerinden yapılan bu mezatlar sayesinde insanlar antika, hediyelik eşya, tespih, çakmak gibi birçok ürünü açık arttırma usulüne göre satın alıyorlar. Canlı mezatlar sayesinde sıcak bir muhabbet ortamı yakalanırken, kullanıcılar hem birbirleriyle samimiyet oluşturarak muhabbet edebilme hem de istedikleri ürünleri satın alma şansını yakalamış oluyorlar.

Canlı mezat sisteminin ilk uygulayıcılarından birisi olan Mehmet Ali Uluoğlu, kurduğu sayfa üzerinden canlı mezat yapıyor. Binlerce takipçisi olan Mehmet Ali Uluoğlu, sadece yaptığı canlı mezatla çok hoş bir muhabbet ortamı oluşturarak insanların birbiriyle kaynaşmasına da vesile oluyor. 

Facebook üzerinden “Gaziantep Antika Canlı Mezat” ve kendi profili olan "Mehmet Ali Uluoğlu" isimli sayfa üzerinden haftanın belirli günlerinde düzenli olarak canlı mezat yapıyor. Yaptığı mezatlarda kullanıcılarla sıcak bir dost ortamı oluşturan Mehmet Ali, aynı zamanda ürün gönderimlerinden herhangi bir kargo ücreti talep etmiyor. Satış yapmaktan ve ticari gelir elde etmekten önce değer verdiği dostluğa vurgu yapan Mehmet Ali, sayfada ki herkes tarafından gösterdiği samimiyetten dolayı sevilip sayılıyor.

Gaziantep'te yaşayan Mehmet Ali Uluoğlu, yaklaşık 1 yıldır Facebook üzerinden açmış olduğu “Gaziantep Antika Canlı Mezat” isimli sayfa üzerinden ürün satışı ve mezat yapmakta olup,canlı mezat organizasyonu düzenlemektedir.

Günlük olarak gerçekleştirilen antika, hediyelik eşya, tespih, çakmak gibi birbirinden farklı yüzlerce çeşit ürünün satışa çıkarıldığı mezata katılım sağlamak isterseniz aşağıda vereceğimiz link üzerinden giriş yapabilir ve üye olduktan sonra canlı mezatlara katılıp hoşunuza giden ürünleri satın alabilirsiniz.

 

Mehmet Ali Uluoğlu : https://www.facebook.com/maliuluoglu

Gaziantep Antika Canlı Mezat​  : https://www.facebook.com/groups/Gaziantepcanlimezat/?ref=br_rs

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort