takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Evden Çıkmadan Kolay Alışveriş

Evden Çıkmadan Kolay Alışveriş

Siz evinizden çıkmayın; biz, doğal ortamda özenle yetiştirdiğimiz et ve et ürünlerini kapınıza getirelim. Pazar Gıda olarak, kendi çiftliğimizde ve Balıkesir çevresindeki çiftliklerde doğal ve katkısız şekilde özenle beslenen hayvanlardan elde edilen sağlıklı ürünlerimizi, adresinize teslim etmekteyiz.

Evden Çıkmadan Kolay Alışveriş
Evden Çıkmadan Kolay Alışveriş ahmet
Bu içerik 568 kez okundu.

Siz evinizden çıkmayın; biz, doğal ortamda özenle yetiştirdiğimiz et ve et ürünlerini kapınıza getirelim. Pazar Gıda olarak, kendi çiftliğimizde ve Balıkesir çevresindeki çiftliklerde doğal ve katkısız şekilde özenle beslenen hayvanlardan elde edilen sağlıklı ürünlerimizi, adresinize teslim etmekteyiz. Teslimat işlemleri, siparişin oluşturulmasından sonraki birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. Kendimize ait soğutuculu araçlarla yaptığımız nakliyat, ürünün tazeliğinin korunmasını sağlamaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm teslimat işlemleri ücretsizdir.

Hızlı Ve Güvenli Sipariş

İnternet sitemiz, kullanımı son derece kolay olacak biçimde hazırlanmıştır. Satıştaki tüm ürünlerimiz, kategoriler halinde listelenmiştir. Her kategoride seçilen ürünün fotoğrafı tıklandığında, ürünle ilgili ayrıntılı bilgiye ve pişirme önerilerine ulaşılabilmektedir. Her ürünün altında, ‘ürün notu’ başlıklı bir bölüm bulunmaktadır. Kullanıcılar, bu bölüme, ürünlerinin nasıl hazırlanmasını istediklerini belirten not yazabilirler.

Sitemiz aracılığıyla satışa çıkardığımız ürünlerimiz; çeşitli biçimlerde hazırlanmış dana ve kuzu etleri; hijyen koşulları dikkate alınarak özenle hazırlanmış hamburger ve kasap köfte çeşitleri; paça, kokoreç, işkembe, ciğer gibi sakatat ürünleri ile kangal ve baton sucuktan oluşan şarküteri ürünleridir. Bunların yanı sıra, kurbanlık ve adaklık koç satışı da yapılmaktadır. Etinize lezzet katacak doğal baharat türlerini de sitemizde bulabilirsiniz. Geleneksel ev yapımı tatlı ve acı şalgam suları da, hiçbir koruyucu kimyasal madde kullanılmadan, tamamen doğal olarak hazırlanmış ve satışa sunulmuştur. Ev yapımı acı biber reçeli, tatlı ve acı soslar, nar ekşisi de, sağlıklı ambalajlarda, sitemizde satılmaktadır. Tüm ürünlerimiz, kalite belgesine sahiptir ve üretici firmanın garantisi altındadır.

Sipariş bedeli, kapıda nakit olarak ödenebileceği gibi, online ya da kapıda kredi kartı ile de ödeme yapılabilmektedir. Yemek kartlarıyla ödeme yapma olanağı da bulunmaktadır. Üyelik işlemi sırasında verilen tüm kişisel bilgiler ve kart bilgileri, firmamızın gizlilik garantisi altındadır. Bu bilgilerin, hiçbir koşulda üçüncü kişi, kurum ve kuruluşlarla paylaşılması ya da ticari amaçla satılması söz konusu değildir.

Sitedeki iletişim formunu doldurarak ya da Müşteri Destek Hattımızla dilediğimiz zaman iletişim kurarak, siparişe ek yapmak, değiştirmek ya da teslimat saatinde değişiklik yapmanız mümkündür.

Pazar Gıda ile artık kolay bir şekilde et ve et ürünleri siparişlerinizi verebilirsiniz. Sipariş vermek için hemen tıklayın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak