Ev Ve Ofis Temizliklerinde Konya'da Tek Adres

Ev Ve Ofis Temizliklerinde Konya'da Tek Adres
Ev Ve Ofis Temizliklerinde Konya'da Tek Adres Admin
Bu içerik 214 kez okundu.

 

            Firma olarak ev temizliğinde rahatlıkla temizlik personellerimizi çalıştırabileceğiniz güven duyacağınız Konya temizlik şirketleri içerisinde en iyi hizmet veren temizlik firmasıyız. Siz değerli müşterilerimize alanında usta temizlik personelleri ve yüksek standartlarda kaliteli temizlik anlayışını bir arada sunmaktayız.

 

 En Çok Vakit Geçirilen Alanların Temiz Tutulması

 

            Günün en az 8 saatini ofislerimizde, iş yerlerimizde geçirmekteyiz. Çalışırken göze güzel gelen bir ortam olması, temiz ve hijyenin olması çalışma motivasyonu arttırmaktadır. Sabah iş başı yaptıklarında her çalışan işletmelerinin, masasının üstünün, oturduğu yerin temiz ve düzenli olmasını ister. Motivasyonu artmış çalışanların verimliliği de artmaktadır. Düzenli temizlik yapılan yerlerde kir ve mikrop barınamamaktadır. Ofisler bizlerin bir nevi vitrinleridir.

 

            Evlerde ve ofislerinizde koltuk, masa, vitrin, dolap, sehpa, etajer, ıslak zemin, duvar, mobilya temizliği itina ile yapılabilmektedir. İstenirse Konya ev temizliği olarak mobilyalarınızın içleri boşaltılarak uzman temizlik personellerimiz tarafından komple temizliği yapılabilmektedir.

 

 Ev ve Ofislerde İnsan Sirkülasyonunun Yoğun Yerlerin Temizliği

 

            Ev ve iş yerlerinizde klozet, lavabo, ıslak zemin, fayans, küvet ve duş kabini gibi yerler ekiplerimizce özenle temizlenmektedir. Dış etkenler nedeniyle ya da zaman içinde doğal görünümünü ve rengini kaybeden fayans gibi seramik gibi yer ve duvar zeminleri gibi yerler temizlik ile ilk günkü görünümüne kavuşabilmektedir. Banyo ve tuvaletlerin hijyeni sağlanabilmektedir.

 

            Mutfak temizliğinde isteğe bağlı olarak mutfak dolaplarının iç kısımları boşaltılarak da temizlik yapılabilmektedir. Her bir ürün ayrı ayrı da temizlenebilmektedir. Bununla birlikte buzdolabının içi de boşaltılarak silinip yerleştirilebilmektedir. Sıçrayan yağların kirlettiği ocak ve tezgah gibi yerler ve duvar zeminleri de silinip temizlenerek en üst boyutta mutfak hijyeni sağlanmaktadır.

 

            Odalarda bulunan bilgisayar, ipad gibi elektronik eşya ve aletler de dikkatle temizlenebilmektedir. Ayrıca salın ve oda temizliğinin yer ve duvar zemini, halı, paspas ve kilim temizliği de bir parçasıdır. En iyi hizmeti alabilmek ve garanti temizlik sağlamak için Konya temizlik firmaları arayışınızda güvenle arayacağınız adres olarak firmamızı kayıt ediniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİAB'dan TFF Başkanı Nihat Özdemir'e ziyaret
TİAB'dan TFF Başkanı Nihat Özdemir'e ziyaret
Yeni Malatyaspor'un muhtemel rakipleri belli oldu
Yeni Malatyaspor'un muhtemel rakipleri belli oldu