takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
 Ev Konforunda Spor Keyfi!

Ev Konforunda Spor Keyfi!

Zamanımızın çoğunu evde geçirdiğimiz bu günleri, bedeniniz için bulunmaz bir fırsata çevirebilirsiniz.

Ev Konforunda Spor Keyfi!
Ev Konforunda Spor Keyfi! ahmet
Bu içerik 448 kez okundu.

Zamanımızın çoğunu evde geçirdiğimiz bu günleri, bedeniniz için bulunmaz bir fırsata çevirebilirsiniz. Daha önce yoğun iş temposundan zaman bulamadığı için spor yapamayanlar için, evini küçük bir spor salonuna çevirmenin tam zamanı! Spor yapma alışkanlığı olan ve düzenli spor yapanlar için ise, ev konforunda spora devam edebilmek için bir fırsat…

Uzman eğitmenler eşliğinde pilates, fitness ve pole dance (direk dansı) yapabilmek için ihtiyacınız olanlar; internet bağlantısı ve birkaç basit spor aleti. Sonrasında,  www.hepsifitness.com adresindeki internet sitesine girip üye olmanız, spor salonunu eve taşımak için yeterli. Üyelik işleminden sonra, ‘Bana Özel’ bölümünde, kendiniz için bir çalışma planı yapabilir ya da sistemin otomatik olarak sizin için bir plan yapmasını isteyebilirsiniz; vücut ölçülerinizi girip zamanla nasıl değiştiğini takip edebilirsiniz; istediğiniz eğitmenin istediğiniz dersini, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz; favorilere eklediğiniz ya da daha önce izlediğiniz videoları görebilir ve istediğiniz zaman tekrar izleyebilirsiniz. Eğitmenlere, dilediğiniz zaman, dilediğiniz konuda soru sorma olanağınız da bulunmaktadır.

Faydası Saymakla Bitmez

Pilates, fitness ve pole dance, bedensel ve ruhsal sağlık üzerinde, sayısız fayda sağlar. Kas ve iskelet sistemiyle ilgili tüm sorunlar, bu spor dallarıyla düzeltilebilir. Romatizmal hastalıklar, eklem rahatsızları, omurga eğrilikleri, fıtık sorunları, osteoporoz gibi sağlık sorunlarında, düzenli olarak spor yapıldıkça, gerileme ve iyileşme sağlanır. Bu spor dalları, kalp ve damar sağlığı üzerinde de etkilidir; kardiyovasküler dayanıklılığı artırır, kalp krizini engeller. Stres düzeyini düşürerek, strese bağlı hastalıklarda düzelme sağlar. Uyku düzenini ayarlar ve uyku kalitesini artırır. Bedeni daha güçlü, esnek ve dinç kılar. Metabolizmayı hızlandırarak kalori yakımını artırır; böylelikle hem kilo verilmesine, hem de diyabet hastalarının insülin düzeyinin ayarlanmasına katkıda bulunur.

Pilates ve fitness, her yaşta yapılabilecek spor dallarıdır. Çocukların ve yaşlıların bu sporları yapmaları, güç, koordinasyon ve esneklik sağlarken, kendilerine güvenlerini de artırır. Yaşlılarda Parkinson gibi hastalıklarda, özellikle pilatesin son derece etkili olduğu kanıtlanmıştır. Pole dance ise, oldukça güçlü olmayı gerektirdiği için, her sağlık durumunda ve yaşta yapılamaz. Hangi spor dalının size uygun olduğunu öğrenmek için, uzman eğitmene; bir sağlık sorununuzun olması durumunda ise, doktorunuza danışmakta fayda vardır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya, Türkiye ile uçuşlarını 1 Haziran'a kadar askıya aldı
Rusya, Türkiye ile uçuşlarını 1 Haziran'a kadar askıya aldı
Yeni Libya birlik hükümeti Türkiye'ye ilk ziyareti gerçekleştirdi
Yeni Libya birlik hükümeti Türkiye'ye ilk ziyareti gerçekleştirdi