Etek

Etek
Etek Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Farklı renklerde hazırlanmış olan etek seçenekleri özellikle yapılacak olan tercihler ve tarzınıza uygun şekilde seçim yapmanızı sağlamaktadır. Karpefingo.com farkını yaşamak isteyenler özellikle sezona göre tercih edebilecekleri çok sayıda farklı ürün seçeneğini site üzerinden ulaşabilirler. Yenilenen ürün seçenekleri sayesinde modanın nabzını tutmakta olan site yapmış olduğu satışlar ile dilediğiniz her durumda daha fazla seçeneğe ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır

Günlük kullanıma uygun olan etek modellerinde özellikle kot, kumaş, deri seçenekleri yer almaktadır. Kısa ya da uzun modellerde kullanılan ayrıntılar modellere hareket katmaktadır. Spor ya da klasik tarzda seçim yapmak isteyenler için hazırlanmış olan model seçenekleri değişmektedir. Detaylı şekilde verilen bilgiler özellikle modeller arasından seçim yaparken en uygun tercih yapmanızı kolaylaştırmaktadır.

Etek Fiyatları

Kod, kumaş, deri veya farklı malzemelerle hazırlanmış olan modeller için belirlenmiş olan fiyat seçenekleri değişmektedir. Eteklerin modellerine ve kullanılan kumaş seçeneklerine göre belirlenen en uygun fiyat seçenekleri üzerinden satış yapmaktadır. Sezonda dikkat çeken modelleri tercih etmek isteyenler bütçelerine uygun fiyat seçenekleri ile www.karpefingo.com adresi üzerinden alışveriş yapabilirler.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Fatma     2018-07-22 Allah bellalarini versin elleri kırılsın inşallah
Kamil     2018-06-20 Allah Razı olsun icimdeki kuşku son buldu zararsız kucuk şeyler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Virüs Atina'ya yayıldığında Batı Nil ölümleri 5'e yükseldi
Virüs Atina'ya yayıldığında Batı Nil ölümleri 5'e yükseldi
LASK Linz 2-1 Beşiktaş
LASK Linz 2-1 Beşiktaş