Estetik Sorunlarınız Kâbusunuz Olmasın

Estetik Sorunlarınız Kâbusunuz Olmasın
Estetik Sorunlarınız Kâbusunuz Olmasın Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

             Yaklaşık 200 yıllarının başından beri sağlık yönünde hizmet vermekte olan info@faktorestetik.com.tr bir firma olarak birçok estetik operasyonlarda ve saç ekimi alanlarında hizmet vermektedir.

 

            Kurulduğu yıldan itibaren uygulanmaya başlayan fue saç ekimi yöntemi ile o güne kadar yapılan saç ekim yöntemleri ile ilgili köklü değişiklikler getirmiştir. Fue saç ekim yönteminde saç derisinde kesi yöntemi yapılmadan saç ekimi yapılır ve saç ekimi sonrasında dikiş atılması da gerekmemektedir. Fue ile saç ekimi yapılırken önce muayene edilir

 

             Saç mezoterapisi ise saç dökülmesine yardımcı olmanın yanında var olan saçın dayanıklılığını artırmak için kullanılır. Özel ortaderi tedavisi iğnelere özel ilaçlar karıştırılarak haftalık 15 günlük veya aklık seanslarla saç derilerinin orta kısımlarına uygulanarak kılcal damarlara ulaşması sağlanmaktadır. Bu yöntem saçkıran ( erkek tipi saç dökülmesi)difüz Alopecie ( kadın tipi saç dökülmelerinde ) uygulanmaktadır.

 

             Burun estetiğinde de uzmanlaşarak burnunda sorun yaşayanların tercih etmesi güvenilir tek yer olmuştur. Ayrıca liposuction oldukça başarılı olmuş vücutlarında ki bölgelerde zayıflamaya yanıt vermeyen kişileri tecrübeli ve uzman ellerde şekillendirerek istedikleri görünüme kavuşturmaktadır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın en güzel evi
Dünyanın en güzel evi
Sahte haberler tarihi
Sahte haberler tarihi