takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Estetik Dolgu

Estetik Dolgu

Estetik Dolgu
Estetik Dolgu Admin
Bu içerik 717 kez okundu.

 

Günümüzde estetik dolgu sadece görsel amaçlı değil, aynı zamanda fonksiyonel amaçlı da tercih edilmektedir.

 

Estetik dolgu yaparken, dolguların renk ve şekil olarak doğal görünmesini, dolgu sınırlarının bakıldığında belli olmamasını ve hastanın dolguyu kendi dişinden ayırt edememesini hedefliyoruz. Bu noktada bizi tercih eden hastalarımız yaptırmış oldukları estetik dolgu uygulamalarından son derece memnun kalıyor.

 

Estetik Dolgu Hakkında

 

Kompozit malzemesinden yapılan estetik dolgu, halojen ışık altında sertleştirilerek dişinize kimyasal olarak bağlanmaktadır. Son derece dikkat isteyen bir uygulama olan estetik dolgu için mutlaka alanında uzman ve profesyonel bir uzman tercih etmeniz gerekmektedir. Daha önceki yıllarda estetik dolgu ürünleri çok fazla dayanmıyordu. Günümüzde metal dolguların dayanıklı ve fonksiyonel olarak dişe uygun bir yapıda olması içeriği sağlamlaştırmıştır. Buna bağlı olarak da estetik dolguda kullandığımız malzemeler son derece uzun ömürlü, sağlıklı ve estetik bir yapıdadır.

 

Estetik Dolgu Uygulamasında Kontrol

Dişlerinize ve ağzınıza normal bakımınızı uyguladığınız takdirde estetik dolgunuzda hiçbir şekilde deforme meydana gelmez. Uygulamayı kurumumuzda yaptırdığınız takdirde, uzman doktorumuz tarafından 6 ila 1 yıl içerisinde düzenli kontrol kontrolleriniz gerçekleştirilmektedir. Uzmanlarımız cilalarını yeniler, bakımlarını yapar. Buna bağlı olarak da dolguların daha uzun ömürlü olması sağlanır.

 

Bu noktada tercih edebileceğiniz en doğru adres olan kurumumuzdan randevu almak için www.pourdent.com adresini kullanabilirsiniz. Estetik dolgu başta olmak üzere çeşitli uygulamaları başarılı bir şekilde yapan Yrd. Doç. Ayşe YILMAZ bütün hastalarını memnun eden bir hizmet sunmaktadır.

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışma, deniz ekosistemini korumak için istilacı türler yemeyi öneriyor
Çalışma, deniz ekosistemini korumak için istilacı türler yemeyi öneriyor
Türkiye 5.261 yeni koronavirüs vakası ve 37 ölüm daha bildirdi
Türkiye 5.261 yeni koronavirüs vakası ve 37 ölüm daha bildirdi