Estetiğe Dair Her Şey Ve Güzellik

Estetiğe Dair Her Şey Ve Güzellik
Estetiğe Dair Her Şey Ve Güzellik Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

 İnsanlarda kendine güvenini getiren estetik her yaştan insanın rahatlıkla yaptırdığı oldukça önemli bir tercihtir. Dış görünümün önemli olması insanların hayatlarında en önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Cerrahi veya lazer tedavilerle her geçen gün talep hızlı bir şekilde arttığı görülmektedir.

 İlerleyen yıllarda yaşın artmasıyla birlikte deri dokuları da çalışmadığı için sarkmalar görülmektedir. Kol Estetiği operasyon sayesinde daha sıkı ve güzel bir kolun görünümüne sahip olmak mümkündür. Deri sarkmaları farklı bölgelerde olduğu gibi kollarda daha çok göze çarpmaktadır.

 Orta ve alt karın bölgesinde bulunan yağ dokularından alınan fazla derilerle Karın Germe ameliyatı yapılmaktadır. Karın derisi hamilelik sonrasında veya kilo alıp veren kişilerde daha çok ortaya çıkmaktadır. Düz ve sıkı bir karın elde etmek istiyorsanız ameliyat sayesinde kavuşabilirsiniz.

 Kişinin kendinden alınan yağ dokusunun bir başka vücut bölgesine yapılan Lipofilling dolgu amaçlı kullanılmaktadır. Genelde yüz ve meme bölgelerine uygulanan yağ enjeksiyonuna bağlı olarak şişlik veya morluk olması oldukça normaldir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı