Eski Donanma görevlisi hırsızı durdurmaya çalışırken kendi arabasıyla öldürdükten sonra cinayetten tutuklandı

Murder takım dedektifler eski Kraliyet Donanması subayı hırsızları tarafından kendi araba üzerinde çalıştırmak sonra bir 21 yaşındaki bir genci tutukladı.

Eski Donanma görevlisi hırsızı durdurmaya çalışırken kendi arabasıyla öldürdükten sonra cinayetten tutuklandı
Eski Donanma görevlisi hırsızı durdurmaya çalışırken kendi arabasıyla öldürdükten sonra cinayetten tutuklandı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

35 yaşındaki Mike Samwell, eşi Jessica ile birlikte Pazar günü sabahın üçü kadar uyuduğu sırada evine giren saldırganlarla yüzleşti .

Güney Manchester'ın Chorlton-cum-Hardy bölgesindeki evin arka tarafındaki park alanında ağır yaralandı ve bir saat sonra karanlık Audi S3'ü çalıştırdıktan sonra hastanede öldü.

Pazartesi günü çıkan haberlerde, bir muhasebecinin eşi kocasının öldürüldüğü olaya tanık olduklarını söyledi.

G Manchester Polis reater Pazartesi günü (GMP) onlar cinayet şüphesiyle bir şüpheli tutuklandığını açıkladı.

GMP'nin Ciddi Suçlar Bölümü'nden Detektif Eğitim Mühendisi Jon Chadwick, "Mike Samwell'in anlamsız cinayetiyle bağlantılı olarak 21 yaşındaki bir adamı tutukladık.

"Soruşturmamız henüz erken aşamadadır ve halkın bize yardım etmesi için hala caziptir.

"Düşüncelerim bu yıkıcı zamanda Mike'ın ailesine ve arkadaşlarına sahip olmaya devam ediyor."

Bay Samwell, yüksek sesle vurulduktan sonra araştırmak için aşağıya inmişti. Yüksek sesle bağırılmanın duyulduğu mülkün arkasına gitti ve vücudu görünüşte arabadan çarptığı anda vurulduktan sonra bulundu.

Audi'nin spor kupası, kentin Ladybarn bölgesindeki Whitby Caddesinde üç kilometre uzakta hasar görmüş ve terk edilmiş durumda.

M r Samwell Devon Britannia Royal Naval College bir deniz subayı olarak eğitilmiş ve 2014 yılında ayrılmadan önce üst düzey hizmetindeki bir on yıl civarında geçirdi.

H karısı ve ailesi ölümüyle "harap" bırakıldı, polis söyledi.

Kocası, LinkedIn sayfasına göre, bir silah subayı olarak nükleer saldırı denizaltısı da dahil olmak üzere Kraliyet Donanması için bir dizi görevde bulunmadan önce Leeds Üniversitesinden mezun oldu.

Güçleri terk etmesinden bu yana, Warrington, Cheshire'daki mühendislik firması Atkins için bir program yöneticisi olarak çalıştı.

Bir Atkins sözcüsü: "Bu trajik bir olay ve düşüncelerimiz Mike'ın ailesine, dostlarına ve meslektaşlarına gidiyor, aileyi elimizden gelen her şekilde destekleyeceğiz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort