Eski bağışçılar Tony Blair'in cesedinin yeni ayrılmalara yardım etmesini istiyor Tory heyelanından sonra ılımlı milletvekilleri

Tony Blair, seçim sonrasında yeni bir kopuş hareketi oluşturmak için bir arsa ile gizlice ılımlı İşçi Milletlerine yardımcı olabilir, ortaya çıktı.

Eski bağışçılar Tony Blair'in cesedinin yeni ayrılmalara yardım etmesini istiyor Tory heyelanından sonra ılımlı milletvekilleri
Eski bağışçılar Tony Blair'in cesedinin yeni ayrılmalara yardım etmesini istiyor Tory heyelanından sonra ılımlı milletvekilleri Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Jeremy Corbyn liderliğinden beri desteklerini geri çeken eski emek verenler, merkez sol düşünce kuruluşu olan Blair'in Küresel Değişim Enstitüsü'ne politika fikirleri geliştirme konusunda yardımcı olmaya hazırlanıyor.

Ancak Blair, siyasete dönme arzusunu bildirirken, donörler Irak savaşı nedeniyle itibarını telafi edilemeyecek derecede hasar gördükten sonra arsa içinde genel bir rol oynamasını istemiyorlar.

Dün Daily Telegraph, 100'e yakın İşçi Partisi milletvekilinin seçimlerden sonra Jeremy Corbyn'i zorla harekete geçirmek için İşçi Kırbaçını istifaya hazırladıklarını ve seçimden sonra bağımsız olduklarını ortaya koydu.

Bay Corbyn'i devirip destekledikleri bir liderle değiştirirlerse, muhtemelen İşçilere geri dönmeden önce arka sıralarda "İlerleme" grubu kurma fikrini tartışıyorlar.

İşten ayrılan bir önceki bağışta bulunan bir kişi, Mart ayında kurulan Blair Enstitüsünün, Muhafazakârlara güvenilir bir muhalefet olarak ılımlı seçmenleri çekmek için yeni politikalar ve fikirler geliştirmek için "ideal bir model" olacağını söyledi.

Ancak İşveren Devlete iken yoğun bağış yapan bağış yapan taraf, mirası hâlâ partide ve daha geniş bir ülkede siyasi olarak toksik olarak görüldüğünden Blair'in bir arka koltuğu alması gerektiğini söyledi.

Dedi ki: "Enstitü gerekiyor. Arkasındaki düşünceye ihtiyaç var, ancak Blair gerekli mi? Eğer bunu yapmak istiyorsa birisini ön kişi olarak koydu ve arkadan etkileniyordu. Ondan uzak durmak zorundadır.

"İşçi Partisi, ılımlı görüşlere sahip ılımlı insanların ilgisini çekmeli ve bu da bu ülkedeki insanların çoğunluğudur."

Bu ayın başlarında Bay Blair, Brexit'in kendisine "siyasete daha fazla dahil olmak için doğrudan bir motivasyon" verdiğini açıkladı. Ellerinizi kirletmeniz gerekecek ve yapacağım ".

Politikaya kamuoyu tarafından geri döndüyse kafasına bir "kova kazası" yapacağını kabul etti.

O zamanlar şöyle dedi: "Bir şeyi siyasi bir harekete dönüştürebildiğimden emin değilim ama sanırım orada insanların destekleyecekleri bir dizi fikir var."

Blair'in 1997, 2001 ve 2005'te Üç seçim sonucunda zafer kazanmasına yardımcı olan Lord Mandelson, bu hafta halkın geleneksel parti yapılarıyla "bıktı" dediğinde yeni bir gruplaşmanın olasılığını yükseltti.

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron "partisini terk ederek kazandı" dedi.

Eski bağışçı ekledi: "Ben ılımlı İşgücü - ve benim gibi milyonlarca insan var. Bir sese ihtiyacımız var. Bir sol parti merkezi olacak - Mandelson haklı. "

Verici, seçim sonrasında Liberal Demokratların yeni siyasi güçle birleştirilebileceğini de sözlerine ekledi.

Dedi ki: "Blair ve Mandelson'ın şu an ortak görüşleri var. Liberallerin olsun veya olmasın farklı bir konudur. Kesinlikle yeni bir grup olacak "dedi.

Enstitü'nün web sitesinde Sayın Corbyn'in "çok az değil" seçim kampanyası sloganı kullanılıyor.

Bu, "küreselleşmenin pek azı için değil, birçok kişiye işe yaraması için kar amacı gütmeyen bir organizasyon" olduğunu söylüyor.

Hedeflerinden biri, "küreselleşme, teknoloji ve yeni bir yanlış popülizmin yükselişi ile ortaya çıkan yeni sorunlara radikal ve mantıklı cevaplar vermek için yeni bir gündeme acilen ihtiyaç olan batı politikası" üzerine kuruludur.

Blair Enstitüsü ve Lord Mandelson yorum yapmak için istekte bulunmadı. Bay Corbyn'in bir sözcüsü, genel seçimleri kazanmaya odaklandığını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort