Eş başkan: Taraflarla konuşmak bulunmak için ilkbaharda bölgeyi ziyaret edeceğiz

"Adil eş başkan gibi Dağlık Karabağ sorununun adil ve kalıcı çözümüne yol açacak hareketler yaratmak umuduyla aktif çalışacağım".

Eş başkan: Taraflarla konuşmak bulunmak için ilkbaharda bölgeyi ziyaret edeceğiz
Eş başkan: Taraflarla konuşmak bulunmak için ilkbaharda bölgeyi ziyaret edeceğiz Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Guncel-haber.com Report- a dayanarak verdiği habere göre, bunu Ermenistan'ın "Mediamax" yayınına açıklamada AGİT Minsk Grubu Fransa'dan olan eş başkanı Stefan Viskonti söyledi.

"Kafkasya bölgesi ile çoktan tanıştım. Ermenistan, Azerbaycan ve Gürcistan'a ilk ziyaretimi 1999 yılında - öğrenci olurken seyahate çıktığım zaman ettim. Bölgenin zengin ve istikrarsız tarihini incelemiş ve burada yaşayan tüm halklara karşı hayranlık ve yakınlık hissediyorum ", - diye eş başkan söyledi.

O ekledi ki, 1997-2002 yıllarında Fransa Başbakanı Lionel Jospenin uluslararası meseleler danışmanı olan zaman AGİT Minsk Grubunun işi ile temasta olup.

S.Viskonti aynı zamanda AGİT Minsk Grubu eş başkanlarının bölgeye ziyaretinin kesin tarihinin henüz bilinmediğini vurguladı:

"Büyük olasılıkla, eş başkanlar taraflarla danışmalarda bulunmak için ilkbaharda bölgeyi ziyaret edecek".

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şempanzeler, bizden daha güçlü görünüyor
Şempanzeler, bizden daha güçlü görünüyor
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında