Erken boşalmaya geciktirici krem kullanımı

Erken boşalmaya geciktirici krem kullanımı

Erken boşalmaya geciktirici krem kullanımı
Erken boşalmaya geciktirici krem kullanımı Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

Erken boşalma tedavisi için öncelikle üroloji doktoruna gidilmelidir. Burada herhangi bir fiziksel sorun olup olmadığı bakılır ve psikiyatr bölümüne sevk yapılır. Psikiyatr bölümünde kişinin psikolojik bir sorunu olup olmadığı araştırıldıktan sonra erken boşalma tedavi yöntemleri uygulanır.

Cinsel terapist kişiye cinsellik ve insan vücudu hakkında bilgiler vererek bilinçlenmesini ve farkındalık kazanmasını sağlar. Bu eğitimden sonra boşalma kontrolünün nasıl olması ve nasıl yapılacağı anlatılır. Daha sonrasında ise ev ödevi verilir. Mastürbasyon yaparak boşalma kontrolü öğretilir.  Erken boşalma egzersiz ve çalışmalarından sonra partnerle birlikte boşalma kontrolü ödevleri verilir geciktirici krem kullanarak erken boşalma konusunda yardım alabilirsiniz. . 6-12 seans sonunda başarılı sonuç almak mümkündür.

Erken boşalma sorunu için yanlış tedavi yöntemleri;

Farklı şeyler düşünme; odak noktasını cinsellikten uzaklaştırmak, sayı saymak, iş hayatını düşünmek gibi boşalma kontrolü yöntemleri kişiyi cinsellikten soğutmaktadır.

Erken boşalma bitkisel tedavi yöntemleri; genellikle başarılı sonuçlar alınmayan yöntemdir.

Alkol almak; sarhoş olarak erken boşalmadan korunmak isteyenlerin uyguladığı yöntemdir. Sağlıklı bir cinsel ilişki değildir.

Geciktirici prezervatif; cinsel duyarımı azaltır, geçici çözümdür herkeste işe yaramaz.

Mastürbasyonu bırakmak ya da arttırmak; mastürbasyonun sayısı değil uygulama hızı erken boşalmayı tetikler. Doğru yöntemlerle mastürbasyon yaparak erken boşalma sorunu çözülmektedir.

Geciktirici sprey veya geciktirici kremler; penisin hissini azaltır geçici çözümlerdendir.

Anti depresan ile geç boşalma; bu tür ilaçlar hasta olmayan kişiler için uygun değildir, geçici çözüm yöntemidir. http://www.erosgeciktiricikrem.net/urun/viga-krem/ satın alarak erken boşalma konusunda artık destek alabileceksiniz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort