EN İYİYİ KANVAS TABLOLAR BURADA

EN İYİYİ KANVAS TABLOLAR BURADA

EN İYİYİ KANVAS TABLOLAR BURADA
EN İYİYİ KANVAS TABLOLAR BURADA Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

Mekanlarınızı daha çekici yapmak artık çok eğlenceli ve kolay.  Kalitenin en ilerisinde olan kanvas tablo modelleri sizler için tasarlandı. Sizler daima en iyiyi ve en kaliteli hizmeti hak ediyorsunuz. Hak ettiğiniz en büyük kalite, güvenlik ve garanti buradadır. 7/24, istediğiniz vakitte sipariş verebilir, bilgi alabilirsiniz. Birinci kalitede hazırlanan tablolar, ölçülerine oranla daha uygun fiyatadır ve kargo ücreti yoktur. Ayrıca indirimli ürünleri inceleyerek beğendiğiniz tabloyu hemen sipariş edebilirsiniz. 

 Türkiye’de tek olmanın verdiği gurur ve güveninize layık olmanın verdiği sorumluluk bilinci ile, 1. kalite kanvas tablo çeşitlerini, 400 gr’lık tuval bezinin altına, 3 mm’lik sünger ve 25 mm’lik mukavva koyarak, daha dolgun ve çekici eserler oluşturuluyor. Tablolar hazırlanırken, sağlığınız önceliklidir. Bu yüzden, kullanılan bütün malzeme, %100 kaliteli ve orijinaldir. Siz iyi iseniz dekorasyonunuzda iyidir. Sağlıklı, güzel, çekici ve dayanıklı bir tablo her baktığınızda moralinizi pozitif yöne çevirir. Tuval bezleri branda veya naylon değildir. Her şey özel ve büyük bir titizlikle hazırlanarak sizlere sunulur. Zamanla akma, solma yada yıpranma oluşmaz. Çünkü baskı üzeri koruma verniklidir. Yıllar geçsede aldığınız günkü güzelliğinden bir gram dahi kaybetmez.

Size ait fotoğraflar yada istediğiniz başka bir fotoğraf, 5’li kanvas tablo yapılabiliyor. İsterseniz fotoğrafınızı yollayın, ekipteki arkadaşlar 5’li tablo görünümünü sizinle paylaşsınlar. Beğenirseniz eğer, istediğiniz an hazırlayıp yollasınlar. Anılarınız hep karşınızda ölümsüz kalsın, mekânlarınız benzersiz bir güzellikte olsun. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı