En İyi Spor Turizmi Etkinliği Santorini Experience 6 Ekim'de başlıyor

En iyi spor turizmi etkinliği " Santorini Experience " sadece birkaç gün uzaklıktadır. 6 - 8 Ekim 2017 tarihleri ​​arasında, Kiklad Adaları'nda, büyüleyici olan Santorini adasında koşu ve yüzme yarışları üst üste 3. kez düzenlenecek.

En İyi Spor Turizmi Etkinliği Santorini Experience 6 Ekim'de başlıyor
En İyi Spor Turizmi Etkinliği Santorini Experience 6 Ekim'de başlıyor Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Santorini Deneyimi " bu yıl sürprizlerle dolu devam ediyor. Kurulu toplantı ve karşılama etkinliği, 6 Ekim Cuma öğleden (12: 00'de) sponsorun mağazasında gerçekleşecek; Alafouzos Sport, Fira'da.

Etkinliğe, adaya gelip ilk kez katılacak olan Yunan-Amerikalı ultra maratoncu Dean Karnazes de katılacak.

Karşılaştığınız ve selamladığınız herkes ayrıca, Key Books tarafından yayınlanan " The Road to Sparta " adlı son kitabını imzalayacak olan sporcu olgusundan imza alma fırsatına sahip olacak .

En iyi profesyonel sporcuların yanı sıra bir sürü amatör yüzücüler ve koşucular da olaylarda dinamik bir "varlık" vereceğiz, çünkü kayıtlar daha önceki tüm kayıtları kırmış durumda.

Şimdiye kadar Santorini'deki tüm etkinliklere katılan sporculardan biri, Yunan açık su şampiyonu Kelly Araouzou.

Ulusal Ekibin birkaç üyesi, yanında Antonis Fokaidis, Yorgos Arniakos ve Dimitris Negris ve; Açık su yarışında ilk kez 10'dan fazla Yunan yüzme şampiyonasının katılmaları bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor