En İyi Samsun Avukatı Belli Oldu!

En İyi Samsun Avukatı Belli Oldu!

En İyi Samsun Avukatı Belli Oldu!
En İyi Samsun Avukatı Belli Oldu! Emre
Bu içerik 353 kez okundu.

Uluslararası araştırma şirketlerinin yaptığı Türkiye’nin en iyi avukatları araştırmasının sonucunda Samsun ilinin en iyi avukatı Tolga Akdoğan oldu. Samsun bölgesinde yaklaşık 700 davacı ile yapılan görüşmeler neticesinde icra davaları, miras davaları ve yer davaları konularında en başarılı Samsun avukatı Akdoğan Hukuk Bürosunun sahibi Tolga Akdoğan oldu.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Tolga Akdoğan, “Sonuç ve başarılı odaklı kurumsal ve etkin bir çalışma ekibine sahibiz. Bu uzman ekip ile birlikte ayrıca 10 yıllık birikim ve tecrübeye de sahibiz. Tüm bunlar hukuk büromuzu bir adım öne çıkarıyor ve müşterilerin açacağı davalar için hizmet alacağı yer olmasını sağlıyor. Elde ettiğimiz başarı için tüm ekip arkadaşlarımı gönülden kutluyorum.” dedi.

Tolga Akdoğan Kimdir?

Akdoğan Hukuk Bürosu’nun kurucu avukatı olan Tolga Akdoğan, avukatlık stajını 2007 yılında, İstanbul’da, Türkiye’nin en büyük ikinci Bankasının icra avukatlığını yaparak tamamlamıştır. Hemen ardından Samsun’da Akdoğan Hukuk Bürosunu kurmuştur. Samsun Barosuna kayıtlı olan Tolga Akdoğan’ın baro sicil numarası 1341’dir. 1983 Samsun doğumlu olan Tolga Akdoğan, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Akdoğan Hukuk Bürosu

Avukatlık ve danışmanlık hizmetini 9 kişiden oluşan profesyonel bir ekip ile sürdüren Akdoğan Hukuk Bürosu’nun kadrosunda icra takibi konusunda uzman personeller, haciz konusunda uzman personeller ve tüm dava sürecinin etkin takibini yapabilen konusunda uzman personeller bulunmaktadır. Samsun Hukuk Bürosu, işlemleri kurumsal bir yapı ile takip etmekte olup, müşteriler davaları hakkında gelişmelerin tamamını online olarak www.akdoganhukuk.com.tr adresinden takip edebilmektedir. Ayrıca müşteri temsilcileri aracılığı ile davaları hakkında telefon aracılığı ile detaylı bilgi alabilmektedirler.

Akdoğan Hukuk Bürosu, başta Türkiye’nin en büyük bankalarından ikisi olmak üzere çok sayıda kurumsal firmaya da avukatlık hizmeti sunmaktadır. Bunun yanında bireysel olarak avukatlık veya danışmanlık hizmeti almak isteyen müşterilerine de hizmet sunmaktadır.

Akdoğan Hukuk Bürosu Hangi Davalarda Uzmandır?

En iyi olduğu dava türleri

İcra Davaları
Müşterilerin elindeki kıymetli evraktan (çek, senet vb.) veya yaptığı bir sözleşmeden doğan alacaklarını tahsil edebilmesi amacı ile açılan davalardır. Bu tarz davalarda etkin takip yapmak başarılı oranını artırmaktadır.

Miras Davaları
Müşterin vefat eden yakınlarından kendilerine kalan miras payını alabilmesi vey/veya nakde dönüştürebilmesi için açılan davalardır.

Yer Davaları
Müşterilerin anlaşmazlık içinde oldukları çok hisseli tarla, arsa veya binalar ile ilgili anlaşmazlığın çözülebilmesi adına açılan davalardır. Yine benzer olarak yer sahiplerinin devlet kurumu veya başka bir kurum ile ihtilaf haline düştüğü (kamulaştırma, doğal afet, parselasyon, istimlak vb.) durumlarda da yer davaları açılmaktadır.


İş Davaları
İşçi ve işveren arasında işe devam ederken yaşanan ve/veya iş akdinin sona ermesinden sonra yaşanan sorunları ile ilgili açılan davalardır. Mobbing, tazminat talebi, işe iade vb konularda dava açılabilmektedir.

Diğer hizmet verdiği alanlar

Boşanma Davaları
Evlilik kurumu devam ettiremeyen veya ettirmek istemeyen kişilerin açtığı tek taraflı veya karşılıklı açtığı davalardır. Dava boşanma süreci ve boşanma sonrası eğer varsa çocuğun velayeti, nafaka ve gelir paylaşımı süreçlerinden oluşmaktadır.

Ticaret Davaları
Ticarete konu her türlü işlem ile ilgili, tacir veya esnaf tanımına giren herkesin yapmış olduğu ticari faaliyet içerisinde yaşadığı sorunlar ile ilgili açılan davalardır.

Tüketici Davaları
Tüketicilerin yaşadığı sorunlar ile ilgili açılan davalardır. Tüketici Hakem Heyeti’nin yetki sınırlarını aşan işlemler ile ilgili (ayıplı mal, iade, arıza vb.) tüketicinin memnuniyetsizliğine neden olan her konuda dava açılabilmektedir.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katar Büyükelçisi'nden Başkan Zolan'a ziyaret
Katar Büyükelçisi'nden Başkan Zolan'a ziyaret
Büyükşehir'den Denizli turizmine bir destek daha
Büyükşehir'den Denizli turizmine bir destek daha