En İyi Dermatoloji Ve Lazer Uygulamaları

En İyi Dermatoloji Ve Lazer Uygulamaları

En İyi Dermatoloji Ve Lazer Uygulamaları
En İyi Dermatoloji Ve Lazer Uygulamaları Admin
Bu içerik 366 kez okundu.

 

Lazer ile Yapılan Dermataloji Uygulamaları

 Birçok farklı estetik uygulamada kullanılmaya başlanan lazer artık dermatoloji tedavilerinde de tatbik ediliyor. Lazerin cilt dokusunu sunduğu faydalar göz önünde bulundurularak dünya çapında milyonlarca insan en iyi dermatolog Ataköy seçeneklerini değerlendirmeye devam ediyor. Cilt gençleştirme ve sıkılaştırma işlemlerinin tamamı bu alana dahildir. İlk muayenede cilt gözenekleri özel tıbbi ekipmanlarla ile kontrol edilir. Cildin ihtiyaç duyduğu yenilikler hasta hikayeleri baz alınarak kayıt altına alınır. Söz konusu lazer herhangi bir yan etki içermemektedir. Bunun yanı sıra gençleştirdiği ve sıkılaştırdığı ciltlere doğal bir görünüm de sunmaktadır. Sivilce ve benzeri oluşumların izleri de aynı uygulamalar neticesinde tamamen ortadan kaldırılır. Özellikle 50 yaş üstü kişilerde sıklıkla meydana gelen cilt çatlaklarının tedavileri için lazer destekli dermatoloji tedavilerinden faydalanılabilir. Cildin doğal bir şekilde kendini toplamasını sağlayan bileşenlere sahiptir. Varis problemi bulunan yetişkinler de uzmanlar ve doktorlar tarafından tatbik edilen bu işlem için randevu alabilirler. Son olarak aynı seçenekler leke sorunları için de geçerlidir.

 Saç Mezoterapisi ve Sunduğu Avantajlar

 İlgililerin sıklıkla sorduğu soruların başında saç mezoterapisi nedir sorusu geliyor. Özellikle son on yıldır Avrupa'da ve Türkiye'de yapılan mezoterapiler saçların çok daha gür ve canlı çıkmasını sağlayan başarılı bir yöntemdir. Saç dökülmesi problemlerine karşı da uzun yıllar boyunca etkinliğini yitirmeyen kalıcı çözümler sunar. Vücut ve cilt için son derece yararlı olan aminoasitler ince uçlu şırıngalar vasıtasıyla hastanın saçlı derisine zerk edilir. Toplamda yarım saat süren ve çeşitli seans sayısına sahip olan periyodik işlemlerdir. Uygulamanın ne kadar başarılı olduğu daha önce saç mezoterapisi yaptırmış kişiler tarafından onaylanmaktadır.

 En Yeni Dual Yellow Lazer Seçenekleri

 Bir diğer yeni seçenek ise dual yellow lazer Ataköy adı ile lanse ediliyor. Leke tedavisinde alternatif bir yöntem olarak değerlendirilen bu uygulama, en az diğer lazer işlemleri kadar başarılı ve hızlı çözümler üretiyor. Çilleri ve güneş lekeleri bulunan herkes uygun fiyatları ile birlikte bu yeni uygulamadan yararlanabilir. Doğum lekeleri ve melasma adı verilen lekelerin tedavisi için de dual yellow yaptırılabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocam ve ben haftada 90 dakikamız var
Kocam ve ben haftada 90 dakikamız var
Bloomberg rakipleri milyardere saldırmak için sıraya girdi
Bloomberg rakipleri milyardere saldırmak için sıraya girdi