En Hızlı Cinsiyet Öğrenmek İçin Ne Yapılır ?

En Hızlı Cinsiyet Öğrenmek İçin Ne Yapılır ?

En Hızlı Cinsiyet Öğrenmek İçin Ne Yapılır ?
En Hızlı Cinsiyet Öğrenmek İçin Ne Yapılır ? Emre
Bu içerik 38 kez okundu.

            Günümüzde birçok çift çocuk sahibi olmak istemekte ve hamile kaldıkları ilk aylardan itibaren cinsiyet merakı başlamaktadır. Acaba bebeğim kız mı yoksa erkek mi? diye heyecanlı bir bekleyiş sürecine daha ilk aylarda www.cehre.com çözüm sunmaktadır. Sitemiz bu alanda verdiği hizmetler ile en çok ziyaret edilen site unvanına sahiptir.

 

 Sitede Cinsiyet Hesaplaması Nasıl Yapılmaktadır?

 

            Sitemiz cinsiyet hesaplamasında Çin takvimi verilerinden yararlanmaktadır. Çinliler tarafından bulunan bu takvim yaklaşık 750 yıldır kullanılmakta ve % 95 oranında doğru tahminlerde bulunmaktadır. Gebelik hesaplama yapmak ve bebeğinizin cinsiyetini en hızlı şekilde öğrenmek için yapmanız gereken tek şey www.cehre.com internet sitemizi ziyaret etmenizdir. Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için sitemize üye olup ilgili formu doldurmanız ve sorgulama butonunu tıklamanız yeterlidir. Bu sistemde önemli olan anne adayının yaşı ve adeti en son gördüğü tarihtir. Bu bilgiler doğru girildiği anda sitemiz size anında bebeğinizin cinsiyetini göstermektedir.

 

 Sitenin Bu Alanda Güvenilirliği Nedir?

 

            Sitemiz cehre bu alanda güvenli ve garantili bir tahmin hizmeti sunmaktadır. Tahmin formalarımıza doğru bilgiler girildiğinde cinsiyetlerde yanılma payı yok denecek kadar azdır. Dünya genelinde bebek cinsiyet tahminlerinde çin takvimi en etkin şekilde kullanılmaktadır. Sitemiz cinsiyet tahmininde bulunurken en dikkat ettiği yöntem annenin yaşı ve hamile kaldığı aylardır. Çünkü hamilelik aylarında ve yaş aralıkları cinsiyetin oluşmasında önemlidir. www.cehre.com adresimize 7/24 erişim sağlayabilir bebeğinizin cinsiyetini uzun zaman beklemeden öğrenebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin