En Güvenilir Cast Ajans Maydonoz Ajans!

Okuyucularımızdan gelen yoğun talep üzerine sizler için cast ajanslarını araştırarak en güvenilir olanını sizler için seçtik.

En Güvenilir Cast Ajans Maydonoz Ajans!
En Güvenilir Cast Ajans Maydonoz Ajans! Emre
Bu içerik 238 kez okundu.

Türkiye’de son zamanların en çok tercih edilen meslekler arasına giren oyunculuk mesleği, 7 den 77 ye herkese imkân sağlıyor. Kimi figüran olarak, kimi bölüm oyuncusu olarak, kimileri de ana karakterlerden bir tanesini alarak sektöre giriş yapıyor. Tabi herkes şans bulamıyor, bunun sebeplerinin başında da cast ajans seçimleri geliyor. Doğru ajans sizi doğru yerlere getirirken yanlış ajansta haliyle size hiç bir şey kazandıramayacaktır. Uzun uğraş ve araştırmalarımız sonucunda birçok cast ajansını eleyerek doğru da tek bir karar kıldık. Çünkü gerçek ve doğrular da hayatımızdaki gibi tekdir.

Öncelikle yola oyuncu olmak isteyen bir adayın gözünden bakarak başladık. Sonrasında ise ajansları elemeye başladık. Birçok ajans öncelikle hadi bize gelin. Hayalinize bir adım kaldı. Yıldız olmak ister misin? Veya popüler güncel dizi afişlerini koyarak dizi isimlerinin altında bu diziye oyuncu aranıyor gibi süslü cümleler kullanmış web sitelerinde. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki zaten web sitelerinde kullandıkları vaat ettikleri sözleri yerine getirmiş olsalardı, zaten bu cümleleri kullanmalarına gerek kalmazdı. Bu yüzden belki de yüzlerce ajansı gözden çıkardık.Mantığımızda hep şu vardı. Biz oyunculuk mesleğinde yeterli olup olmadığımızı bilmiyoruz ve bu insanlar daha bizi tanımadan nasıl bu kadar kendinden emin konuşabiliyor olmalarıydı. Yani benim X isimli dizide oynamam için bir donanıma sahip olmam gerekmiyor muydu?

En güvenilir cast ajans seçimini nasıl yaptık? Dizi ve sinema filmlerinden yola çıktık bu sefer, Ateş Böceği isimli dizide oynayan Nilay Deniz, son zamanların yükselen yıldızlarından. Bodrum masalı dizisindeki ateş karakteriyle herkesi büyüleyen Alperen Duymaz. Diriliş dizisinde Halime hatun karakteriyle oyunculuğundan söz ettiren Esra Bilgiç. Son zamanlarda hangi reklama baksak bu kız dediğimiz Dilara Öztunç. Ve 2017 yılının bombası, duru güzelliği ile herkesi büyüleyen Beni Affet Dizisine başrol olarak katılan Sıla Saraç. Bu saymış olduğumuz oyuncuların tek bir ortak noktası var. Oda ilk sözleşmeli ve resmi ajanslarının Maydonoz Ajans olması. Maydonoz Ajans’ın resmi web sitesine girdiğimizde ilk bizi karşılayan bölüm ajans oyuncularının haberlerinin yer aldığı slider bölümü burada hangi oyuncu hangi proje ile buluşmuş bütün detaylar var. Ayrıca tüm haberler dediğiniz de de geçmişte ajansla çalışan oyuncuların haberleri de mevcut. Web sitelerinde 1 tane vaat edecek cümle bulamadık.Başvuru bölümünü tıkladığımız da ise ajansın şartları gözümüze çarpıyor.

Maydonoz Cast Ajans başvuru şartlarının en belirgin özelliği ise nüfus müdürlüğündeki bilgilerle vermiş olduğunuz bilgilerin eşleşmesi yani eğer yanlış bilgi verirseniz sistem sizin başvurunuzu onaylamıyor. Sabıkalı ve Lise Mezuniyeti şartı aramaları da gayet güven verici. Ajansın sahibini araştırdığımda ise bu ajansın neden bu kadar güvenilir ve ciddi bir yer olduğu da anlaşılıyor. Birçok başarılı reklam ve belgeselin yönetmenliğini yapmış Korkut Baran’ın patronluğunda ilerliyor. Şansınız yaver gitti ve seçildiniz, hemen ümitlenmeyin ikinci eleme yüz yüze. Bu elemeyi de geçtikten sonra ajansın kadrosuna girerek ajansın yönlendirmeleriyle oyunculuk eğitimlerinizi tamamlayıp sektöre adım atıyorsunuz.

Bir dikkat çekici husus ise ajans İstanbul ve Ankara Merkezli çalışıyor. Ankara Cast Ajans sektörü ile 2008 yılında Maydonoz Ajans sayesinde ivme kazandığı aldığımız bilgiler arasında dikkat çekici bir başka nokta. Türk Sinemasına kazandırdıkları son 6 (altı) oyuncunun da Ankara da olduğu göz önünde bulundurulursa başkente ciddi anlamda renk ve değer kattıkları da ispatlanmış durumda. Okuyucularımız için en güvenilir cast ajans seçimimizi Maydonoz Ajans tarafından yapmış bulunmaktayız.

Maydonoz Ajans Resmi Web Sitesi: https://www.maydonozajans.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pence, Zaev isim anlaşmasının bölgede 'daha fazla güvenlik' sağlanacağını söyledi
Pence, Zaev isim anlaşmasının bölgede 'daha fazla güvenlik' sağlanacağını söyledi
Referandum onaylanırsa, FYROM muhalefetinin anayasal değişikliklere 'saygı gösterecek'
Referandum onaylanırsa, FYROM muhalefetinin anayasal değişikliklere 'saygı gösterecek'