En başarılı belediye başkanı, halkını en memnun edendir

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, başarılı bir belediye başkanı olmanın sırrını açıkladı

En başarılı belediye başkanı, halkını en memnun edendir
En başarılı belediye başkanı, halkını en memnun edendir seobaz
Bu içerik 0 kez okundu.

'En başarılı belediye başkanı, halkını en memnun edendir'
 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, başarılı bir belediye başkanı olmanın sırrını açıkladı: Bölgenizi güzel bir imarla şekillendirip, hizmet ağlarıyla donatarak halkı memnun etmeniz gerekir. Halkı memnun ettiğin sürece başarılı bir belediyesin demektir" dedi.
 
Cahit Altunay İstanbul'un çiçeği burnunda ilçesi olan Sultangazi ile ilgili önemli bilgiler verdi. Sultangazi'nin  kurulduğu yıldan bu yana büyük gelişim gösterdiğini açıklayan Altunay, İlçedi taş ocakları sorunundan, Suriyeli sorununa kadar bir çok konuda insanları aydınlattı.
 
İstanbul'un en büyük belediyesine sahip olan Sultangazi ilçesi bundan 8 sene önce Gazi Osman Paşa'dan koparak ilçe haline gelmişti. Şuan ilçede 600 bine yakın kişi yaşıyor ve ilçe bu nüfusuyla İstanbul'un en kalabalık ilçeleri arasında yer alıyor.
 
Röportaj haberin devamını okumak için tıklayın:  http://www.aksam.com.tr/yasam/en-iyi-belediye-baskani-halkini-en-memnun-edendir/haber-550884

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek