En başarılı belediye başkanı, halkını en memnun edendir

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, başarılı bir belediye başkanı olmanın sırrını açıkladı

En başarılı belediye başkanı, halkını en memnun edendir
En başarılı belediye başkanı, halkını en memnun edendir seobaz
Bu içerik 0 kez okundu.

'En başarılı belediye başkanı, halkını en memnun edendir'
 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, başarılı bir belediye başkanı olmanın sırrını açıkladı: Bölgenizi güzel bir imarla şekillendirip, hizmet ağlarıyla donatarak halkı memnun etmeniz gerekir. Halkı memnun ettiğin sürece başarılı bir belediyesin demektir" dedi.
 
Cahit Altunay İstanbul'un çiçeği burnunda ilçesi olan Sultangazi ile ilgili önemli bilgiler verdi. Sultangazi'nin  kurulduğu yıldan bu yana büyük gelişim gösterdiğini açıklayan Altunay, İlçedi taş ocakları sorunundan, Suriyeli sorununa kadar bir çok konuda insanları aydınlattı.
 
İstanbul'un en büyük belediyesine sahip olan Sultangazi ilçesi bundan 8 sene önce Gazi Osman Paşa'dan koparak ilçe haline gelmişti. Şuan ilçede 600 bine yakın kişi yaşıyor ve ilçe bu nüfusuyla İstanbul'un en kalabalık ilçeleri arasında yer alıyor.
 
Röportaj haberin devamını okumak için tıklayın:  http://www.aksam.com.tr/yasam/en-iyi-belediye-baskani-halkini-en-memnun-edendir/haber-550884

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort