Emlak Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir

Emlak Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir
Emlak Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir Admin
Bu içerik 36 kez okundu.

 

Bilindiği gibi ev alım satımları veya kiralama işine ya da arsa alım satım işine bakan uzmanlara emlak danışmanı denilir. Yani gayrimenkul türü yaptırım yapmayı düşünüyorsanız eğer mutlaka bu alış verişi emlakçı gözetiminde yapmalısınız. Arnavutköyde satılık arsalar ilanları ile ilgileniyorsanız eğer hangi muhit daha yakın, fiyatlar ne geçiyor, nerede imar planı var gibi konuları iyi bilmeniz lazım. Bunları öğrenmenizi de sağlayan emlakçınız olacak.
Hangi Mevkii Daha Karlı
Herkes üçüncü hava alanı projesi ile Arnavut köy semtinin değerleneceği iyi kötü biliyor, peki tam olarak hangi mahallesinden almak size daha çok fayda sağlayacak net olarak bir bilginiz var mı? Tayakadın Mahallesi yakınlık bakımından oldukça sahibinden satılık arsalar konusunda son dönemde büyük bir averaja sahip, yapılması planlanan hava limana yakınlığının yanı sıra denize olan yakınlığı ile de dikkat çekme. İleriye doğru yapmak istediğiniz yatırım için oldukça ideal bir muhittir.
Bu Arsalar Merkeze Yakın mı?
Şu an için yerleşim yerlerine, hastane veya okul gibi yerlere olan uzaklığı insanı düşündürse de merkezin yerleşimi bu yöne doğru olduğundan epey değerlenecek çatalcada satılık arsalar seçeneklerini sitemiz içerisinden takip edebilirsiniz. Ulaşımı üçüncü köprüden sonra yapılacak büyük hava alnı sayesinde daha da kolaylaşacak ve belki de semtin merkezi bu yöne doğru kayacak diyebiliriz. Bölgede ortak kullanım alanlarının henüz yapılmamış olması da ayrıca bir avantaj.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin