Emlak Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir

Emlak Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir
Emlak Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Bilindiği gibi ev alım satımları veya kiralama işine ya da arsa alım satım işine bakan uzmanlara emlak danışmanı denilir. Yani gayrimenkul türü yaptırım yapmayı düşünüyorsanız eğer mutlaka bu alış verişi emlakçı gözetiminde yapmalısınız. Arnavutköyde satılık arsalar ilanları ile ilgileniyorsanız eğer hangi muhit daha yakın, fiyatlar ne geçiyor, nerede imar planı var gibi konuları iyi bilmeniz lazım. Bunları öğrenmenizi de sağlayan emlakçınız olacak.
Hangi Mevkii Daha Karlı
Herkes üçüncü hava alanı projesi ile Arnavut köy semtinin değerleneceği iyi kötü biliyor, peki tam olarak hangi mahallesinden almak size daha çok fayda sağlayacak net olarak bir bilginiz var mı? Tayakadın Mahallesi yakınlık bakımından oldukça sahibinden satılık arsalar konusunda son dönemde büyük bir averaja sahip, yapılması planlanan hava limana yakınlığının yanı sıra denize olan yakınlığı ile de dikkat çekme. İleriye doğru yapmak istediğiniz yatırım için oldukça ideal bir muhittir.
Bu Arsalar Merkeze Yakın mı?
Şu an için yerleşim yerlerine, hastane veya okul gibi yerlere olan uzaklığı insanı düşündürse de merkezin yerleşimi bu yöne doğru olduğundan epey değerlenecek çatalcada satılık arsalar seçeneklerini sitemiz içerisinden takip edebilirsiniz. Ulaşımı üçüncü köprüden sonra yapılacak büyük hava alnı sayesinde daha da kolaylaşacak ve belki de semtin merkezi bu yöne doğru kayacak diyebiliriz. Bölgede ortak kullanım alanlarının henüz yapılmamış olması da ayrıca bir avantaj.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şempanzeler, bizden daha güçlü görünüyor
Şempanzeler, bizden daha güçlü görünüyor
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında