Emirates Airlines, Atina-Dubai seferini ABD'yle bağlantı kurmak için ikinci olarak ekledi

1 Mayıs itibarıyla Emirates Havayolları, müşterilerine ABD ile bağlantıda daha fazla esneklik sağlamak için Atina'dan Dubai'ye ikinci bir günlük uçuş ekledi.

Emirates Airlines, Atina-Dubai seferini ABD'yle bağlantı kurmak için ikinci olarak ekledi
Emirates Airlines, Atina-Dubai seferini ABD'yle bağlantı kurmak için ikinci olarak ekledi Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Kathimerini gazetesinde yayınlanan habere göre, uçuşta bazı yolculara Donald Trump'ın elektronik cihazların hava limanlarına hava limanlarından gelen hava limanlarından elektronik cihazların aktarılmasını yasaklayan kararı kaçırabileceği de belirtiliyor.

Atina-Dubai rotası Yunanistan'ın Amerika Birleşik Devletleri'yle olan hava bağlantısında neredeyse bir boşluğu kapatıyor. 2012'den beri kesintiye uğramış bir rota ve Atina Uluslararası Havaalanı onu geri getirmenin yollarını arıyordu.

Gazete haberine göre, uçuş ekleme kararı artan talebe bağlıydı. Emirates'in ABD'ye yaptığı uçuş, doğrudan Dubai'den uçarken ABD elektronik mevzuatına getirilen yeni kısıtlamalara tabidir. Öte yandan, Atina'dan Amerika'ya giden yolcular için, Dubai-Atina uçuşu hariç, sınırlama geçerli değil.

Uçuşun Atina - New York bölümünde yolcular elektronik cihazları (dizüstü bilgisayar, tablet, kamera vb.) Ile el bagajlarında dolaşabilirler. Aynı nedenle, şirket, Dubai'le ABD arasındaki bağlantılarını sınırlayarak yollarının bir bölümünü değiştiriyor ancak frekansı diğer Avrupa varış yerlerine arttırıyor. Diğer duraklara artan uçuşlar, yolculara daha fazla alternatif sunuyor.

The fact that the flight lands at Newark Airport, located in New Jersey, seems to attract interest outside the Greek community in the U.S.. Emirates executives estimate that there will be a significant response from the Indian market, while the cruise ship market is also given particular consideration. The flight meets the needs of both professionals and tourists and offers additional options for connecting to destinations in the Middle and Far East, Australia and Africa. In addition to boosting available seats, the second flight between Athens and Dubai also increases the tonnage of the cargo carried.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor