Emirates Airlines, Atina-Dubai seferini ABD'yle bağlantı kurmak için ikinci olarak ekledi

1 Mayıs itibarıyla Emirates Havayolları, müşterilerine ABD ile bağlantıda daha fazla esneklik sağlamak için Atina'dan Dubai'ye ikinci bir günlük uçuş ekledi.

Emirates Airlines, Atina-Dubai seferini ABD'yle bağlantı kurmak için ikinci olarak ekledi
Emirates Airlines, Atina-Dubai seferini ABD'yle bağlantı kurmak için ikinci olarak ekledi Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Kathimerini gazetesinde yayınlanan habere göre, uçuşta bazı yolculara Donald Trump'ın elektronik cihazların hava limanlarına hava limanlarından gelen hava limanlarından elektronik cihazların aktarılmasını yasaklayan kararı kaçırabileceği de belirtiliyor.

Atina-Dubai rotası Yunanistan'ın Amerika Birleşik Devletleri'yle olan hava bağlantısında neredeyse bir boşluğu kapatıyor. 2012'den beri kesintiye uğramış bir rota ve Atina Uluslararası Havaalanı onu geri getirmenin yollarını arıyordu.

Gazete haberine göre, uçuş ekleme kararı artan talebe bağlıydı. Emirates'in ABD'ye yaptığı uçuş, doğrudan Dubai'den uçarken ABD elektronik mevzuatına getirilen yeni kısıtlamalara tabidir. Öte yandan, Atina'dan Amerika'ya giden yolcular için, Dubai-Atina uçuşu hariç, sınırlama geçerli değil.

Uçuşun Atina - New York bölümünde yolcular elektronik cihazları (dizüstü bilgisayar, tablet, kamera vb.) Ile el bagajlarında dolaşabilirler. Aynı nedenle, şirket, Dubai'le ABD arasındaki bağlantılarını sınırlayarak yollarının bir bölümünü değiştiriyor ancak frekansı diğer Avrupa varış yerlerine arttırıyor. Diğer duraklara artan uçuşlar, yolculara daha fazla alternatif sunuyor.

The fact that the flight lands at Newark Airport, located in New Jersey, seems to attract interest outside the Greek community in the U.S.. Emirates executives estimate that there will be a significant response from the Indian market, while the cruise ship market is also given particular consideration. The flight meets the needs of both professionals and tourists and offers additional options for connecting to destinations in the Middle and Far East, Australia and Africa. In addition to boosting available seats, the second flight between Athens and Dubai also increases the tonnage of the cargo carried.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek