takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Elektronik Sigarada Likit Seçimi

Elektronik Sigarada Likit Seçimi

Elektronik Sigarada Likit Seçimi
Elektronik Sigarada Likit Seçimi Admin
Bu içerik 784 kez okundu.

 

Elektronik sigara kullanmaya başladığınızda düşünülmesi gereken bir başka ayrıntı da likit seçimi yapmaktır. Yapmanız gereken iki seçenek vardır, ne nikotin gücü ve ne lezzet.

Nikotin gücü, günde sigara içtiğiniz sigara sayısı ile yönlendirilebilir, aşağıda alacağınız likitin sigara kullanımınıza göre nikotin oranları belirtilmiştir.

Günde 1 – 5  sigara kullanıyorsanız % 0,6 (6 mg / ml)

Günde 5-15 sigara kullanıyorsanız  % 1.0 (10mg / ml)

Günde 15-20 sigara kullanıyorsanız % 1,4 (14 mg / ml)

Günde 20 ve üzeri sigara içiyorsanız % 1.8 (18mg / ml)

Genellikle, ne kadar az sigara içerseniz, ihtiyacınız olan nikotin gücü o kadar düşük olur. Yukarıdaki kılavuz gerçekten iyi bir başlangıç ​​noktasıdır ve ilk likitinizi seçerken buna başvurmalısınız.

Bu kesinlikle ölçü değildir: günde 5 sigara içebilirsiniz, ancak isteklerinizi karşılamak için % 1.8 likite ihtiyacınız olabilir, günde 20 sigara içebilirsiniz ve % 0.6'ya ihtiyacınız olabilir, denemek ve size en uygun olanı görmek zorundasınız.

Elektronik sigara kullanıyorsanız ve hala sigara içmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, kullandığınız nikotin gücünü artırmanız gerekebilir. Çok fazla nikotin aldığınızı düşünüyorsanız, gücü biraz azaltın veya sadece daha az elektronik sigara kullanın. Önemli olarak, sigaradaki nikotin değil, katran ve karbon monoksit olduğunu unutmayın. Elektronik sigarada kaçabileceğiniz en düşük nikotin gücünü kullanmaya çalışırken büyük bir sağlık yararı veya erdemi yoktur.

Bir likit seçmek, yapmak istediğiniz kadar dahil olabilir ve aynı zamanda çok fazla seçenek olduğu için elektronik sigaranın daha keyifli kısımlarından biridir. Likitin tadı o kadar özneldir ki, ideal lezzeti tavsiye etmek zor olabilir, bir kişinin sevdiğine bir başkası dayanamaz.

Çoğu yeni kullanıcı, bilindiklerinden tütün veya mentol aromasıyla başlayacak ve sigaradan elektronik sigara geçişi biraz daha kolay hale getirebilir. Elektronik sigaraya alıştıktan sonra, mevcut yüzlerce lezzeti denemeye başlayabilirsiniz.

İlk başladığınızda uyulması gereken iyi bir kural, likiti yavaşça almaktır. Vücudunuza seçtiğiniz likite uyum sağlaması için zaman tanıyın. www.esigaraniz.com adresinde damak zevkinize uygun birçok likit bulunmaktadır. Likitlerimizi kontrol etmeyi unutmayın.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak