Elektronik Sigara Modelleri

Elektronik Sigara Modelleri | E sigara | Likitler | Esigaram Vip

Elektronik Sigara Modelleri
Elektronik Sigara Modelleri Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Dünyada ve ülkemizde Elektronik sigara ürünü insan hayatına ilk olarak 2006 yılında girdi. O yıldan günümüze dek kullanılmaya devam eden bir cihaz olması ürünün kalitesini ve sunduğu avantajları ortaya koyar niteliktedir. Peki, elektronik sigara nedir? Neden kullanılmalıdır? Faydalı mıdır? İşte elektronik sigara ile ilgili merak edilen tüm detaylar…

ELEKTRONİK SİGARA NEDİR? ELEKTRONİK SİGARA ÖZELLİKLERİ

Elektronik sigara, imalinde tütün kullanılan ürünlerin insan bünyesinde oluşturduğu kötü etkilerden korunmak ve bağımlılık oranını azaltmak için tercih edilebilecek en iyi cihazdır. Kullanımı esnasında metabolizma sigara içme ihtiyacının karşılandığını hisseder ve tütünlü mamullerin kullanımına gerek kalmaz. Elektronik sigara bilgisayar ve diğer teknolojik aletler gibi gelişime açık olan bir üründür. Bu bağlamda zaman geçtikçe daha verimli en ucuz elektronik sigara modelleri üretilmekte ve Amerika’yla birlikte diğer Avrupa ülkelerinde her geçen yıl elektronik nargile ve sigara fuarları düzenlenmektedir.

Elektronik sigara likit sıvısıyla çalışan bir üründür. Mekanizmasında bu sıvıyı ısıtır ve buharlaştırarak çalışır. Buharlaşan likit sıvıdan oluşan buharı içine çeken birey normalde oluşan sigara içiyor hissini birebir yaşar. Cihaz buharlaşma sistemiyle çalıştığı için duman oluşması söz konusu değildir. Elektronik sigara likiti sıvı buharlaşma sisteminde duman söz konusu olmadığı için tütünlü mamulleri kullanırken oluşan sorunlar burada görülmez ve sigaranın zararları en az düzeye iner.

ELEKTRONİK NARGİLE VE SİGARA İÇİN LİKİT SIVI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Elektronik nargile ve sigara ürünlerinin kullanımındaki ana amaç tütün dolayısıyla oluşan zararları en aza indirmektedir. Bu ürünleri kullanırken herhangi bir zarar oluşmaması için elektronik sigara likiti sıvısının kalitesi çok önemlidir. Kaliteli likit sıvı seçiminde dikkat edilmesi gerekenler:

  • Sıvı yoğunluğu olabildiğince yüksek olmalıdır.
  • Faturalı ürünler alınmalıdır.
  • Ambalajlı ürün olmasına özen gösterilmelidir.

ELEKTRONİK SİGARA VE NARGİLENİN FAYDALARI NELERDİR?

Sigara kullanımı insan sağlığı üzerinde olumsuzluklar oluşmasına neden olur. Nargile kullanmaksa sigaradan daha tehlikelidir. Ancak bu ürünlerin kullanımına alışan bireyler, bırakmak zorunda olduklarının farkında olsalar dahi bunu başaramazlar. Bünye birden sigara kullanımını kesmeyi kaldıramaz. Elektronik sigara likit sıvısıyla sigara içiyor izlenimi oluşturarak bireyi tütün kullanımından uzaklaştırır ve sigara kullanımını daha kolay hale getirir. Zaman zaman tütün mamullerini kullanmanın keyfini yaşamak ve tam anlamıyla sigarayı bırakabilmek için elektronik sigara tercih edilmelidir.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı