Elektrik faturanızda tasarruf dönemi başladı

Elektrik faturanızda tasarruf dönemi başladı

Elektrik faturanızda tasarruf dönemi başladı
Elektrik faturanızda tasarruf dönemi başladı Harun antepli
Bu içerik 176 kez okundu.

Elektrik Piyasası Düzenleme Kurulu’nun (EPDK) "2018 yılı itibari ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından yapılan düzenlemeye göre alt limit yıllık tüketim 2000 KWH veya aylık 68 TL olmuştur.” Serbest tüketici olmanın size sağladığı avantaj ise kendi elektrik tedarikçinizi seçebilmeniz. Böylece elektrik faturanızda tasarruf edebilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Bunca zamana dek elektrik piyasasında elektriğin tedariği tek bir kurum üzerinden gerçekleşirken artık rekabetin önü açılmış ve devlete bağlı olan pek çok kurum yavaş yavaş özelleşmeye başlamıştır. Böylece serbest tüketici kavramı ortaya çıkmış ve ucuz elektrik kullanımı da yaygınlaşmıştır.

İndirimli elektrik kullanımından faydalanmak artık çok kolay

Eğer elektrik faturanızdan tasarruf etmek istiyorsanız indirimli elektrik tercihinde bulunmak çok kolay ve pratik bir yöntemdir. Tek yapmanız gereken elektrik tedarikçinizi değiştirip web sitemiz üzerinden online kayıt yapmak olacaktır. İster eviniz olsun ister iş yeriniz, siz de ucuz elektriğe geçiş yaparak faturanız için elektrik tasarrufu sağlayabilirsiniz. Tek Elektrik ile en az yüzde 4’lük bir tasarruf oranınız olur.

Web sitemizi incelediğiniz taktirde kampanyalar bölümünden size sunacağımız özel teklifleri değerlendirebilir ve size uygun olduğunu düşündüğünüz tarifelerimizden birini seçebilirsiniz. Üstelik indirim hesaplama tablomuzu da kullanarak aylık elektrik faturanızı girerek, yıllık masrafınızı ortaya çıkarabilir ve indirimli halini görebilirsiniz.

Tek Elektrik olarak 7/24 yanınızdayız

En önem verdiğimiz konu olan müşteri güveni bizim için her daim öncelik taşımaktadır. Tek Elektrik ile güvenilir ve ucuz elektrik kullanımını tecrübe edebilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki gelecek ayki faturalarınızda herhangi bir sürprizle karşılaşmamış olursunuz. Belirlediğiniz tarife boyunca beklenmedik ya da maliyetlerinizde artış yaşanacak bir değişiklik oluşmadığı gibi faturanızda elektrik tasarrufu sağlamış olursunuz.

7/24 online işlem menümüzden güncel faturanızı takip edebileceğiniz gibi istediğiniz zaman da faturanızın ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz eviniz için abonelik başvurusunda bulunabilir ya da iş yeriniz için kurumsal abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Ofisimiz istanbul’da bulunmakla beraber bizimle mail veya telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atina antik nehri açacak
Atina antik nehri açacak
IMF: Yunanistan avro bölgesindeki en iyi performans gösterenler arasında
IMF: Yunanistan avro bölgesindeki en iyi performans gösterenler arasında