Eğlenceli Aile Oyunları: Mangala ve Jenga Boom!

Eğlenceli Aile Oyunları: Mangala ve Jenga Boom!
Eğlenceli Aile Oyunları: Mangala ve Jenga Boom! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Televizyona biraz ara vererek, aile saadeti için sosyalleşmeyi ve iletişimi üst düzeye çıkaracak eğlenceli oyun deneyimleri başlasın! Aileler için en uygun oyun koleksiyonları arasında bulunan Mangala ve Jenga Boom ile harika bir hafta sonu için evinizden uzaklaşmanıza gerek kalmıyor. İki eğlenceli oyun; eşler arasında veya eşler ve çocuklar arasında oynanabilen zeka geliştirici aile oyunlarını ifade ediyor.

Uzun yüzyıllardan bu yana Mangala!

Mangala, on altıncı yüzyıldan günümüze değin ulaşmış bir zeka oyunudur. Türk kökenli oyunun asıl isminin Köçürme olduğunu ifade edebiliriz.  Oyunda iki mangala alanı ve 12 adet kuyu yer alıyor. Oyuncular kendisine yakın olan 6 kuyuda bulunan taşları kendi Mangala alanına taşımak durumunda. En çok taş taşımayı başaran kişi, oyunun galibi oluyor. Tamamen dikkat ve zeka odaklı oyuna start verdiğiniz anda her şeyi unutabilir ve sadece eğlencenize bakabilirsiniz.

Aile oyunları içerisinde Jenga Boom!

Yine aile oyunları denildiği zaman en fazla tutulanlar arasında Kuzey Afrika kökenli olduğu düşünülen Jenga Boom geliyor. Yine dikkatli olmayı gerektiren bir oyun ve en fazla 4 kişiye kadar oynanabiliyor. Jenga kulesindeki sütunları çekme ve kulenin en üstüne yeniden dizme şeklinde ilerleyen oyunun kuralları biraz katı. Dokunulan sütun kesinlikle çekilmeli ve sadece tek elin kullanılması gerekiyor. Sütunu dikkatsiz çeken kişi, kulenin yıkılmasına neden olursa oyunu kaybediyor.

Mangala ve Jenga Boom nereden temin edilebilir?

İki süper aile oyununu internet üzerinden temin edebilirsiniz. Ancak sahtelerine dikkat etmeniz gerekir. Bu nedenle kurumsal bir firma üzerinden sipariş vermenizi tavsiye ederiz. Kaliteli ve iyi bir oyun adresi üzerinden satın alma işlemi yapabilirsiniz. Sizler için birbirinden farklı aile oyunlarının yer aldığı https://www.neotroygames.com/ adresini tavsiye edebilirim.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort