Edirne Belediye Başkanı Gürkan'dan Şehit Ailesine Ziyaret

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Tunceli'de 1997 yılında teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen İstiklal Vardar'ın ailesini ziyaret etti.

Edirne Belediye Başkanı Gürkan'dan Şehit Ailesine Ziyaret
Edirne Belediye Başkanı Gürkan'dan Şehit Ailesine Ziyaret Admin
Bu içerik 61 kez okundu.

 

Gürkan, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde bir kez daha vatan uğruna canını veren şehitleri saygı ve şükranla andıklarını ifade ederek, “Cennet toprakların aziz şehitleri; vatan size çok şey borçlu” dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Tunceli'de 1997 yılında teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen İstiklal Vardar’ın annesi Mihriban ve babası Ali Nermin Vardar’ı; 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle ziyaret etti. Acılı aileye bir kez daha başsağlığı dileyen Başkan Gürkan, “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde, bu vatan uğruna canını feda eden tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyoruz. Sizler şehidimizin bize emanetinisiniz, bu vatan için çok kıymetlisiniz. Hiç şüphesiz; her karış toprağı kanla sulanan bu vatanda sonsuza kadar bayrağımız dalgalanmaya devam edecek” dedi.

Türk Milleti’nin birliğine, bölünmez bütünlüğüne göz diken karanlık odakların amaçlarına hiçbir zaman ulaşamayacağını ifade eden Başkan Gürkan, “Türk Silahlı Kuvvetleri’miz şuanda Afrin’de terör örgütlerine karşı Zeytin Dalı Harekatı’nı gerçekleştirmekte. Harekatın başarılı olmasını ve ülkemizdeki en büyük sorun olan terörün biran önce son bulmasını diliyorum. Dualarımız, Afrin’deki Mehmetçiklerimiz için” diye konuştu.

Gürkan ayrıca Vardar çiftinin birinci sınıfa giden torunu Çınar’a kitaplar hediye etti.  Çınar’a kitap okumanın önemini anlatan Gürkan, “Çok kitap okuyorum. Yere düşen gazete parçalarını bile okumadan geçemiyorum” dedi

İstiklal Vardar’ın ailesi ise gerçekleştirilen ziyaretten dolayı Başkan Gürkan’a teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Doktrin Nedir?
Doktrin Nedir?