ECE ERKEN’İN BOŞANMA AVUKATI ORTAYA ÇIKTI !

ECE ERKEN’İN BOŞANMA AVUKATI ORTAYA ÇIKTI !
ECE ERKEN’İN BOŞANMA AVUKATI ORTAYA ÇIKTI ! Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Sözcü Gazetesi’nin Ece Erken’in davası ile ilgili olarak yayınladığı belgelere göre geçtiğimiz günlerde Serkan Uçar ile boşanan ünlü sunucu Ece Erken çocukları Eymen için adeta bir velayet savaşına girişmişti. Mahkeme Eymen’i Ece Erken’e vermiş ve Serkan Uçar’ın çocuğa aylık 1000 dolar nafaka vermesine hükmetmişti. Nafaka ödemesini gerçekleştirmeyen Serkan Uçar için Ece Erken icra takibi başlatmış ve bu haber magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.

Ece Erken’in boşanma davası ile ilgili olarak yaşanan gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. Ünlü sunucu İstanbul’da boşanma davası’na bakan avukatlarının tamamını azletti. Ünlü sunucu’nun ünlülerin gizli boşanma avukatı olarak tanınan Gülden ERDOĞAN GÖYMEN ile çalışmaya başladığı Sözcü Gazetesi’nin ortaya çıkardığı mahkeme evrakları sayesinde ortaya çıktı. Ankara’nın meşhur boşanma avukatlarından olan Gülden Erdoğan GÖYMEN’in geçtiğimiz dönemlerde birçok ünlünün boşanma davasında avukatlık yaptığı biliniyor. Ünlü sunucu Erken’in İstanbul’daki avukatları ile neden çalışmayı bıraktığı ve Ankara’dan bir avukatla anlaştığı sırrını korurken, Ece Erken’in yeni avukatı Gülden Erdoğan GÖYMEN ise konu hakkında açıklamaktan kaçındı.

Sözcü Gazetesinin ulaştığı Ece Erken’in kararları ve icra takibi  ;

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uefa Avrupa Ligi Son 32 Eşleşmeleri Belli Oldu
Uefa Avrupa Ligi Son 32 Eşleşmeleri Belli Oldu
Doğa için çal 9 - Hey Onbeşli
Doğa için çal 9 - Hey Onbeşli
beylikdüzü escort